Jump to content

Çizimlerim (Eski çizimlerden bazıları kaldırıldı ve yenileri eklendi)

Ningen

Önerilen İletiler

Ben sevdim umarım devam edersin de Sasuke bir tuhaf olmuş :)

Teşekkürler, sharingan kullanırken di sanırsam çizdiğim sahnede

İlk baştan ikinci hariç hepsini beğendim ellerine sağlık :P En çok beğendiğim ise sniper girl :D Nedense kağıda çizilen emekler daha çok ilgi çekiyo :)

Teşekkürler, daha çok emek harcanmış hissi uyandırıyor sanırsam ondan olsa gerek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çizimlerimi paylaşmak istedim. Çizimlerim biraz amatörce forumda gördüğüm bazı arkadaşlara göre. Bilgisayar ortamında çalışıyorum genellikle. Bazı çizimleri bakarak çizdim. Umarım beğenirsiniz.    

Teşekkürler, sharingan kullanırken di sanırsam çizdiğim sahnede     Teşekkürler, daha çok emek harcanmış hissi uyandırıyor sanırsam ondan olsa gerek

Bence güzeller ellerine sağlık devamını da koy. :D

Aman Allah'ım dijitalde çizebilen biri!!!

Teknoloji yeteneği Kaptan Amerika seviyesi olan biri olarak sizin gibilere çok özeniyorum ve iyisin de. Hele o Sniper Girl'ün duruşu falan harika.

Böyle devam et aferin

Sniper girl bakarak çizdim konsept bana ait değil, aslında dijital ortamda çizmek daha kolay burayı yanlış yaptım ne yapsam demek gibi bir derdiniz yok geri al tuşu yeterli sürekli deneyerek sonuca ulaşabiliyorsunuz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sniper girl bakarak çizdim konsept bana ait değil, aslında dijital ortamda çizmek daha kolay burayı yanlış yaptım ne yapsam demek gibi bir derdiniz yok geri al tuşu yeterli sürekli deneyerek sonuca ulaşabiliyorsunuz.

Bana bütün o layerlar, özellikler ve fırçalarlarla uğraşmak zor geliyor. Kağıda dokunmayı bile çok sevdiğimden dijitali garipsiyor olabilirim. Ve bazen geri dön tuşum çalışmıyor. Renkleri ayarlamak da zor.

Ama sen cidden benimsemiş gibisin. Fareyle mi çiziyorsun grafik tabletiyle mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana bütün o layerlar, özellikler ve fırçalarlarla uğraşmak zor geliyor. Kağıda dokunmayı bile çok sevdiğimden dijitali garipsiyor olabilirim. Ve bazen geri dön tuşum çalışmıyor. Renkleri ayarlamak da zor.

Ama sen cidden benimsemiş gibisin. Fareyle mi çiziyorsun grafik tabletiyle mi?

Çizdiğim çizimleri düzenleyeceğim zaman (renklendirme vs) fareyle çalışıyorum. Grafik tablet değil tablet diye yazdıklarım Ipad ile çizdiklerim.

Bilgisayar ortamı göz yoruyor insan bir süre sonra bunalıyor. Kağıda çizerken bunalmak yerine sakinleşiyor insan bu yönden çok iyi benim için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fena olmamıs ellerine sağlık

Teşekkürler

Çok başarılı. Bende bu ara ilgileniyorum çizimlerle. Şuanlık sadece Sketchbook takılıyorum. Bilgisayardan hangi programla düzenlediğini sorabilir miyim?  :D

Teşekkürler, Paint.net adlı bir program olabildiğince sade ve kullanışlı. Tablet ve telefonda ise sketchbookx uygulamasını kullanıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.