Jump to content

Bleach 17 Kasım'da TÜYAP Kitap Fuarı'nda !

Toprakezgi

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Dün Bleach'in mangasının Türkçe'ye çevrileceğini duyurmuştuk. Ancak elimizde ne zaman satışa sunulacağı hakkında bir bilgi yoktu.

Gerekli Şeyler, Bleach serisinin yayınına 17 Kasım İstanbul Tüyap Kitap Fuarı'nda en az iki cilt çıkacak şekilde başlayacaklarını bildirdi.

Eğer konunun açılması gereksizse diğer konuya ekler misiniz ? Ben karar veremedim de. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen Konudaki şeyleri buraya aktarmak istemiyorum, isteyen entry'mi okusun:

http://forum.turkanime.tv/topic/3181-bleach-tuerkce-manga-cikiyor/#entry58202

Ama iyice saçmalamaya başladı bu herifler, önce Çizgi Roman ile Manga'yı aynı rafa koyup sat, sonra işini düzgün yapma, bizi aylarca beklet, dandik oyuncakları 50-60 TL'ye sat. Ne güzel yahu

17 Kasım'a Kadar cidden 2 Cilt mi çevirebileceklermiş? 2 Ciltte anca Ichigo Kuşu kurtarmaya falan çalışır orada da biter, Arrancar kısmına gelene kadar Üniversiteyi kazanacağım. Madem bir iş yapıp bundan para kazanmak istiyorsunuz düzgün yapın.

+ Ezgi biliyorsun sana demiyorum bunları yayınevine kan kusuyorum , biliyorum Bleachı sevip arşivlemek istediğini ama böyle giderse Torunların okur arşivi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.