Jump to content

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

UzatmayaGerekYok

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 206
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

panpa bedavaya gelmiş defter tabi kullancam :D

Anneme verirdim. Yemek tariflerini yazdığı defter bitmiş. :D

Kira ya yakın görüşteyim ancak bu konuda onun kadar cesur olamazdım. Çok gerekli görmediğim sürece kullanmazdım yani. Kullandıgımda amacım ne olurdu, niye kullanırdım? Kanunların yetersiz olduğunu dü

Kesinlikle kullanmazdım. İnsanlara pek düşkün biri değilim ama insan canı ucuz değil. Kimsenin cezası ölüm olamaz. Her insan hata yapar öldürmek yerine değiştirmeye çalışırdım onu, hem daha eğlenceli olurdu :D

Bu yüzden L taraftarıyım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Defter olsa bi suçlu yada serserinin tekine kullandırır sonra kendi adını yazdırıp işi bitirirdim tabiki :) işin şakası bu elbetteki direk cehennemlik olurdum mangaya bakıp kopyalamaya gerek yok saklarım gizlice hitler gibi bi zorba çıkarsa cehenneme gitme pahasına bütün adamlarını ve kendisini yazardım sevdiklerim için (ilahi adalet varsa böyle bi defterin dunyada ortaya çıkmasına imkan yok herkes kendince dünyada sınanıyor iyisiyle kötüsüyle ben ayrıca ölüm cezasının olmasını gerekli buluyorum herşeyin bi cezası var adamın biri mühebbet alıp 20 yıl yattıktan sonra çıkıp cinayet işleyenler var iyi bi adalet sistemi olsaydı iyi olurdu ama şimdikinin adaletinde suçsuz olsan bile süründürürler tutuklu yada ceza evinde)(adam kayırma var nede olsa yargıda)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.