Jump to content

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

UzatmayaGerekYok

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 206
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

panpa bedavaya gelmiş defter tabi kullancam :D

Anneme verirdim. Yemek tariflerini yazdığı defter bitmiş. :D

Kira ya yakın görüşteyim ancak bu konuda onun kadar cesur olamazdım. Çok gerekli görmediğim sürece kullanmazdım yani. Kullandıgımda amacım ne olurdu, niye kullanırdım? Kanunların yetersiz olduğunu dü

Çeşitli planlarım var Resmi ekleyen

Deftere önceden isimlerini yazar ve çalmaya kalktıkları anda ölmelerini ekleyebilirim ölüm zamanı olarak :D

Ama benim adamlar güvenilir ya ayarladım ben ;)

Resmi ekleyen

:D Iııııııı ben olsam Kirayı yandaş alırdım asıl ... Hatırlatayım defter onda şimdilik :D Karşına alırsan 5 dakikada hepsi Mort
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

:D Iııııııı ben olsam Kirayı yandaş alırdım asıl ... Hatırlatayım defter onda şimdilik :D Karşına alırsan 5 dakikada hepsi Mort

Saçmasapan bir hayal kuruyorum ne kadar gerçekçi yaklaşıyorsunuz arkadaş defter sadece benim korumalarım da bu cengaverler Resmi ekleyen

Edit: Ben sana hiç kıyar mıyım Stellizer o kadar da hıyar mıyım :P :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olamaz jeton yeni düştü benide tanıyor

Resmi ekleyen

Ps:

Gider Kira'ya verirdim herhalde.Bana yaptıkları mantıklı ve çokda uygulanabilir geliyor .Ayrıca deftere Not eklerdim.Eski kullanıcıyı öldürmek bütün kullanıcıları öldürür diye.Böylece kendimi kurtarmış olurdum Resmi ekleyen

Ahhh tabiki her ihtimale karşı birkaç sayfa da yanımda tutabilirdim tabi Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Olamaz jeton yeni düştü benide tanıyor

Resmi ekleyen

Ps:

Gider Kira'ya verirdim herhalde.Bana yaptıkları mantıklı ve çokda uygulanabilir geliyor .Ayrıca deftere Not eklerdim.Eski kullanıcıyı öldürmek bütün kullanıcıları öldürür diye.Böylece kendimi kurtarmış olurdum Resmi ekleyen

Ahhh tabiki her ihtimale karşı birkaç sayfa da yanımda tutabilirdim tabi Resmi ekleyen

Aynı şiir sana da gelsin boss :D ben sana hiç kıyar mıyım o kadar da hıyar mıyım :P :D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=jakm7NZm8uU

Fikir güzelmiş de keşke o kurala eski kullanıcılar ve forumdaşları yazsaydın :P :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı şiir sana da gelsin boss :D ben sana hiç kıyar mıyım o kadar da hıyar mıyım :P :D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=jakm7NZm8uU

Fikir güzelmiş de keşke o kurala eski kullanıcılar ve forumdaşlar yazsaydın :P :D :D

Biliyorum ben bunu :D

İyi ekleriz eklemesine de amaç defteri kullanmak değil mi ? Arka sayfaya sığar mı ki forumun tamamı Resmi ekleyen

Hıyardan bahsetmişken Yeni sevgilin nasıl :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Biliyorum ben bunu :D

İyi ekleriz eklemesine de amaç defteri kullanmak değil mi ? Arka sayfaya sığar mı ki forumun tamamı Resmi ekleyen

Hıyardan bahsetmişken Yeni sevgilin nasıl :D

Sen forumdaş yaz yeter :D

O da BENİ benim seni sevdiğim kadar seviyor mu? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.