Jump to content

2012 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.

3n4bL3

Önerilen İletiler

Ezgi nan sonra gelip bana adminlik taslama, vurrum seni sonra. Ehehe. :lol: Ben bir tek diğer Mod Ezgi'nin lafını dinlerim. B)

Tabii özleyeceksiniz. Özleyin hayın evlatlar. :angry:

Valla kanka aslında en eski Nurcan, Hitsu, Snowy ve bendik. Sen Seher ile sonradan gelmemiş miydiniz ya? :D Üyeliği mi önceden almıştın da girmiyordun? Seni gidi seni. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 192
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2012 TürkAnime forum ödülleri sahipleri aşağıda listelenmektedir. Tüm animeci arkadaşları tebrik ederim, Türk anime olarak bizlerle birlikte oldukları için ayrı bir teşekkür ederiz. Japonyanın gelene

"Aktif Animeci, Eski Kullanıcı" Vay be.. B) Eskiyiz evet. Ama bunda şike var, Haruka şike yaptı. :P Teşekkürler. :D Diğer kazananları da tebrik ediyorum. :D

ha ! imrenmek işte ondan :D

Ezgi nan sonra gelip bana adminlik taslama, vurrum seni sonra. Ehehe. :lol: Ben bir tek diğer Mod Ezgi'nin lafını dinlerim. B)

Tabii özleyeceksiniz. Özleyin hayın evlatlar. :angry:

Valla kanka aslında en eski Nurcan, Hitsu, Snowy ve bendik. Sen Seher ile sonradan gelmemiş miydiniz ya? :D Üyeliği mi önceden almıştın da girmiyordun? Seni gidi seni. :ph34r:

Üyeliği bizden eski kanki baktım girmiyormuş meğersem :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üyeliği bizden eski kanki baktım girmiyormuş meğersem :D

Bak sen? :D Hiç de söylemiyor. Vay Ezgi, eski toprakmışsın. Ehehe. Sen niye mod oldun nan Snowy? :lol: Döverim sizi. Ben Lynx-sama' yım unuttunuz mu? :angry: Benim gözümde bir tek Pyskhe Mod. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.