Jump to content

2012 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 192
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2012 TürkAnime forum ödülleri sahipleri aşağıda listelenmektedir. Tüm animeci arkadaşları tebrik ederim, Türk anime olarak bizlerle birlikte oldukları için ayrı bir teşekkür ederiz. Japonyanın gelene

"Aktif Animeci, Eski Kullanıcı" Vay be.. B) Eskiyiz evet. Ama bunda şike var, Haruka şike yaptı. :P Teşekkürler. :D Diğer kazananları da tebrik ediyorum. :D

ha ! imrenmek işte ondan :D

Banlayabilsem coktan.. Sikayet etmekle ugrasmak istemiyorum.

Oftopic olacak biraz ama, fark ettiğim kadarıyla insanlarla kötü bir ilişkiye girmek istemiyorsun. Banlamak yerine sürekli ılıman yaklaşıp, düzeltirmeye çalışıyorsun. Ama şöyle bir şey tavsiye edebilirim. 3 günlük ban, 1 haftalık ban, 1 aylık banlar yapabilirsin. Böylece daha düzenli bir ortam da yapabilirsin. Yanlış anlaşılmasın, sevdiğim adminlerdensin( 2 kere uyarı aldım hala banlamadın ondan seviyom seni :lol: ) ama bazen, yanlış yerler de ılıman olduğunu düşünmekteyim. Mesela bir ara kızın başlığını trollerken bana 1 hafta ban atabilirdin.(kaşınıyom ben de he :P )
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oftopic olacak biraz ama, fark ettiğim kadarıyla insanlarla kötü bir ilişkiye girmek istemiyorsun. Banlamak yerine sürekli ılıman yaklaşıp, düzeltirmeye çalışıyorsun. Ama şöyle bir şey tavsiye edebilirim. 3 günlük ban, 1 haftalık ban, 1 aylık banlar yapabilirsin. Böylece daha düzenli bir ortam da yapabilirsin. Yanlış anlaşılmasın, sevdiğim adminlerdensin( 2 kere uyarı aldım hala banlamadın ondan seviyom seni :lol: ) ama bazen, yanlış yerler de ılıman olduğunu düşünmekteyim. Mesela bir ara kızın başlığını trollerken bana 1 hafta ban atabilirdin.(kaşınıyom ben de he :P )

Yöneticiler haricinde kimsede ban yetkisi yok. Yoksa ben seni o olaydan sonra banlardım belki 1 haftalığına belki daha fazla. Yetki olmayınca onu yöneticiye ilet sonra tekrar açtır falan biraz uzuyor olay. Hepinizin 3 uyarısını kolluyorum süresiz ban için. :D 2 uyarın varsa dikkatli olmanı öneririm. -_- Ilıman olmaya çalıştığım doğru. Burası bir zamanlar okulda,sokakta sürekli takip ettiğim çok sevdiğim bir yerdi. O yüzden buradaki ortamı germemeye çalışıyorum. Sevdiğim bir ortam olmasına rağmen insan yetki alınca ortamdan kopuyormuş biraz geç fark ettim. :D Her neyse sonuç olarak elimde ban yetkisi olsa ban atarım acımam. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yöneticiler haricinde kimsede ban yetkisi yok. Yoksa ben seni o olaydan sonra banlardım belki 1 haftalığına belki daha fazla. Yetki olmayınca onu yöneticiye ilet sonra tekrar açtır falan biraz uzuyor olay. Hepinizin 3 uyarısını kolluyorum süresiz ban için. :D 2 uyarın varsa dikkatli olmanı öneririm. -_- Ilıman olmaya çalıştığım doğru. Burası bir zamanlar okulda,sokakta sürekli takip ettiğim çok sevdiğim bir yerdi. O yüzden buradaki ortamı germemeye çalışıyorum. Sevdiğim bir ortam olmasına rağmen insan yetki alınca ortamdan kopuyormuş biraz geç fark ettim. :D Her neyse sonuç olarak elimde ban yetkisi olsa ban atarım acımam. :ph34r:

Allah'tan ben admin olmadım he.. olmayı düşünüyordum hazır teklif de gelmişti ama dedim vakit ayıramam falan. ama olsaydım eğer terminatör gibi herkese uyarı verirdim :D işte senin gibi adminleri öpüp başımızın üstüne koymalıyız -_-

şu sevdiğim yer okulda dışarıda takip ettiğim yer diyorsun ya ezzgi, içimden bir şeyler kopuyor.. eski günleri hatılıyorum deli gibi foruma girerdik ya :D saniyesinde iletine cevap gelirdi hatta ben bi yorum atana kadar beth , sen, haruka 10 ileti yazıyodunuz çok gıcık oluyodum :D okulda arkadaşlarımla iken bile forumdaydım cepten .. ah ah neyse susuyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah'tan ben admin olmadım he.. olmayı düşünüyordum hazır teklif de gelmişti ama dedim vakit ayıramam falan. ama olsaydım eğer terminatör gibi herkese uyarı verirdim :D işte senin gibi adminleri öpüp başımızın üstüne koymalıyız -_-

şu sevdiğim yer okulda dışarıda takip ettiğim yer diyorsun ya ezzgi, içimden bir şeyler kopuyor.. eski günleri hatılıyorum deli gibi foruma girerdik ya :D saniyesinde iletine cevap gelirdi hatta ben bi yorum atana kadar beth , sen, haruka 10 ileti yazıyodunuz çok gıcık oluyodum :D okulda arkadaşlarımla iken bile forumdaydım cepten .. ah ah neyse susuyorum..

Anlatmayın bunları, burda olan var olmayan var. :(

Bir de yaşlanmış insanların gençliklerinden bahsettiği gibi iş işten geçmiş gibi konuşuyor eski üyeler. :wacko:

Toplayın tekrar tayfayı. Bunları okuyunca benim gibi yeni üyeler "Bi şu forumun eski halini göremedim." diye üzülüyor ama lütfen! :ph34r: :D :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya çok iyiydi. Hani tuvalette bakardım lan akhsgva. Forum Oyunları'nda çok yaratıcı şeyler oluyordu acayip sorular, cevaplar.

Ya Meltem ben de isterim eskilerin gelmesini ama bir ara forum o kadar b*ka sardı ki o üyelerin hepsi bıraktı burayı. Şimdi de yalvarıyoruz da dönmüyorlar. Yoksa ben de isterim eskisi gibi muhabbetler dönsün. Şu oyunlarda insanları normal bir konuşmadakinden daha iyi tanıyordun zeka seviyesi, ilgi alanları gibi. Geçen sene bütün yaz burası kapalıydı diye facebookta seferberlik ilan etmiştik arkadaşlarımızı bulamıyoruz diye. Bir de kendi içimizde forum açıldı şakalarımız vardı. <_< Neyse ya geride kaldı. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.