Jump to content

Anime izleme tutkunluğu adına neler yaptın&yaparsın..?

CpTTkunKnA

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uyku problemi olan biriyim zaten. Buna rağmen geceleri "Bu bölümü de izliyim son." geyiği yüzünden her gün uykusuz kalıyorum.

Death Note nin bende de öyle bir etkisi olmuştu 2 günlük bir süre içinde bitirmiştim :D

Benim yazın uyku düzenin tam tersi oluyor sabahleyin uyuyom gece yarısı bilgisayarın başına geçiyom

2 Saat uykuyla kaç kez okula gittiğimi bilirim :D

Onun dışında yazın o kadar çok oturuyordum ki anime izlemek için artık kalçam ağrımaya başlamıştı sadece anime izlemek için oturur olmuştum anime izlemiyorken 10 dakka oturup 5 dakka geziyordum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir mirani_idil

annem ve babam uyuduğunda gizlice kalkıp 2 ile 8 arası anime izlemiştim. annem sabah odama gelmiş beni uyandırmaya (şans öyleki) annemin ayak sesini duydum odama koştum ama annem çoktan gelmiş nerdeydin dedi balkona hava almaya çıktım dedim.(o anki sitresle hava almaya ihtiyacım vardı) ama anime çok güzeldi .

not:animenin ismi VAMPİRE KNİGHT

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

annem ve babam uyuduğunda gizlice kalkıp 2 ile 8 arası anime izlemiştim. annem sabah odama gelmiş beni uyandırmaya (şans öyleki) annemin ayak sesini duydum odama koştum ama annem çoktan gelmiş nerdeydin dedi balkona hava almaya çıktım dedim.(o anki sitresle hava almaya ihtiyacım vardı) ama anime çok güzeldi .

not:animenin ismi VAMPİRE KNİGHT

okuldan dönünce direk vampire knight izliyordum ben birkaç günde bitmişti ödev mödev yapmamıştım o hafta :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

okuldan dönünce direk vampire knight izliyordum ben birkaç günde bitmişti ödev mödev yapmamıştım o hafta :D

benim vampire knigh anım:

olimpiyat sınavına girdiğimiz hafta arkadaşım bende kalmıştı ne izliyelim dedik - ki kendisi otaku değildir- gel bak bu anime güzel bunu izliyek dedi. biz de izledik sonra ikinci sezonunu da okulda tenefüslerde izledim sonra da bitti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en beğendiğim animelerden biridir vampire knight ve guilty serisi ama sonunu beğenmedim .

zaten mangasi devam ediyor animenin sonunda mangada zero ve yuuki konustugunda zero yuukiyi opuyor  spoiler sayilacagini dusunmedigimden spoiler icine almadim bir de telefondan dogru useniyorm orasi ayri tabii. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Valla anime tutkunluğu adına neler yapmadım ki! Birkeresinde evdekiler 2-3günlüğüne şehir dışına çıkmışlardı, tek başıma kalmıştım ve harika zaman geçirmiştim full anime izlemiştim 3gün boyunca gece gündüz anime izlemiştim o 3 gün boyunca bütün duyguları tatmıştım animeyle üzülüp animeyle seviniyordum. Ordaki karakterlerin duygularını benimsemiştim resmen harikaydı.

Tekrar olsa tekrar yaparım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sizi tebrik etmek lazım otakuluğun tam olarak ne olduğunu şu yazdıklarınızdan sonra anladım :D bendede tam tersidir çok hoşuma giden bir anime olursa onu uzattıkça uzatmaya çalışırım çabuk bitmesin diye çünkü bittiğinde onun gibi tat veren bir anime bulması çok zor oluyor veya bulamıyosun buda insanı bir boşlukta bırakıyor mesela narutoda güncele geleli okadar zaman oldu o zevki veren bir anime hala bulamadım ama dersenizki her güzel şeyin bir sonu vardır hemen izle bitir ama elimde değil yapamıyorum :D neyse ben halimden memnunum çokta aşırıya kaçmamak lazım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.