Jump to content

Anime izleme tutkunluğu adına neler yaptın&yaparsın..?

CpTTkunKnA

Önerilen İletiler

Sizi tebrik etmek lazım otakuluğun tam olarak ne olduğunu şu yazdıklarınızdan sonra anladım :) bendede tam tersidir çok hoşuma giden bir anime olursa onu uzattıkça uzatmaya çalışırım çabuk bitmesin diye çünkü bittiğinde onun gibi tat veren bir anime bulması çok zor oluyor veya bulamıyosun buda insanı bir boşlukta bırakıyor mesela narutoda güncele geleli okadar zaman oldu o zevki veren bir anime hala bulamadım ama dersenizki her güzel şeyin bir sonu vardır hemen izle bitir ama elimde değil yapamıyorum :) neyse ben halimden memnunum çokta aşırıya kaçmamak lazım...

ahahah aynı şey bende de var :) ama ben biraz düşüncesizim sanırım. hadi çok uzun bi anime olunca başlar kaptırır götürürsün ama 25 bölümlük bi animeye başlıyorum mesela. ilk 20 bölümü iki günde bitiyo durumun vehametini öyle kavrıyorum.. ikinci sezon yok+manga devam etmiyor.. son beş bölümü izlemeyi bi ay sürdürüyorum ben de :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uyku problemi olan biriyim zaten. Buna rağmen geceleri "Bu bölümü de izliyim son." geyiği yüzünden her gün uykusuz kalıyorum.

Death Note nin bende de öyle bir etkisi olmuştu 2 günlük bir süre içinde bitirmiştim :D

Benim yazın uyku düzenin tam tersi oluyor sabahleyin uyuyom gece yarısı bilgisayarın başına geçiyom

ahahah aynı şey bende de var :D ama ben biraz düşüncesizim sanırım. hadi çok uzun bi anime olunca başlar kaptırır 1221ürürsün ama 25 bölümlük bi animeye başlıyorum mesela. ilk 20 bölümü iki günde bitiyo durumun vehametini öyle kavrıyorum.. ikinci sezon yok+manga devam etmiyor.. son beş bölümü izlemeyi bi ay sürdürüyorum ben de :)

O dediğin şuanda benm için geçerli NANA'yı izliyorum.2 günde 38 bölüm izledim geriye 9 bölümü kaldı 2 gündür izlicem hala :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • Forum Admin

animeler ile ilk ilkokul çağında tanışmıştım galiba buradaki üyelerin bir çoğu henüz doğmamıştır :D

ilk göz ağrım robotech ve k.o.r yani efsanelerimm  :-[

yaşımız ortaya çıkacak ama :P benim zamanımda örn.hiç bir özel kanal olmadığını düşünürsek :o aşkımın ne kadar karşılıksız kaldığı ve yana döne anime kabusları arasında uyandığımı anlatmama gerek yok sanırım  :-X

teknoloji ilerledi anime salgını yayıldı ve artık her şey daha kolay :P....

lakin hala aileniz ile yaşıyorsanız yaşınız kaç olursa olsun kurallara uymanız gerekiyor sabahın 5 inde anneniz gelip o gözlere yazıkkkkkkkkkkkkk yat uyu diye avaz avaz bağırabilir :( >:(... abiniz hala çizgi film izliyorsunuz diye sizi yoyo gibi sarıp sarıp bırakabilir :(  >:(.... yaşıtlarınız hayal dünyasındasın sıyrıl melankolik oldun gözler hep şiş diye kafanızı ütüleyebilir >:( :(... ve siz sabahın 8 inden akşamın 8 ine kadar çalıştığınız işinize gün gelir uykusuz gün gelir 1 saatlik uyku ile gider,,, zaten bozuk olan gözlerinizin raporları yazarken bilgisayar ile arasınızda kalan mesafenin 20cm e kadar düştüğünü fark ettiğiniz de kafanızda zurnalar çalarken neden diye iç sesinizin haykırmasına kulaklarınızı tıkamaya çalışabilir,,,laptop unuzun dizlerinizin üst kısmında yanık izi bıraktığını yawf hiç hareket etmiyorum (buda başlı başına ayrı bir yazı konusu :) bacaklarım neden ağrıyor diye araştırmaya girdiğinizde keşfedebilir…..sırt, kalça bacak, boyun bölgelerinizdeki zonklamanın aralıksız 34 saat (2 saat genel ihtiyaç molası :) bilgisayar başından ayrılmadan anime izlediğiniz, okuduğunuz, araştırdığınız ahanda buda varmış  :o :o :o diye hayretler içerinde kalarak geçirdiğiniz zamandan dolayı olduğunu keşfedip aslında üzüldüğünüz şeyin ??? günler neden 30 saat falan değil diye kendinizi düşünürken bulduğunuz zamanlar olduğunu… fazla dozda anime almaktan dolayı etrafınızda ki insanlara (onlar tarafından garip gelen  :P ) yüz ifadeleri, mimikler, sesler vs.şeklinde davranışlar sergilerken yawf aslında onunda şöyle yapması gerekiyordu tıktık animede böyleydi :-\ şıkşık animede şöyleydi :-\ neden gerçeği böyle değil diye akılınızdan geçirirken yalnızlığınıza bu akşam dofdof animeyi izleyeceğim düşünceleri ile eşlik etmektir… yeteneğinizin ve bilgilerinizin,, gerçek hayatın,, aklınıza yada hayal gücünüze yetmediği gerçeğini, zorluğunu yaşamaktır…tüm bunlara rağmen hala aynı heyecanla ve çoşkuyla animeleri ( --yaşamaktır ) izlemek galiba,,, tutkunuz olduğu sürece,, her şey vızıltı gibi geliyor insana..... Anime izleme tutkunluğu adına neler yaptın&yaparsın ??  sorusunun uzun bir cevabı (-yine çok yazdım yaaa  :-[ uzun oldu ama sanırsam iyi oldu  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her animeye büyük bir heyecanla başlıyorum ve pek çoğuna da deliler gibi bağlanıyorum, bu günlerde takıldığım ise kesinlikle D.Gray Man!! TV'de gördüm aa bu neymiş yaa tüh başını da kaçırmışım bari yakalayayım diyerek başladım 3 gün sonra 103 bölümü de izlemiştim üstelik türkçe çevirilerini bi bölümden sonra bulamadığım için çok da yeterli olmayan ingilizcem le izledim ardından anime beni kesmediğinden mangasını bitirdim.. hala uykusuzum ve hala TV'de izlemiş olduğum bölümlerin saatlerini takip ediyorum :D ama bu sadece D.Gray Man için geçerli değil dediğim gibi Clannad, Clannad After Story ve Ano Hana'da oturup saatlerde bağıra bağıra ağlamışlığım da vardır :D

ne diyebilirim ki anime izlemek bence tek kelimeyle bir tutku :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.