Jump to content

Anime izleme tutkunluğu adına neler yaptın&yaparsın..?

CpTTkunKnA

Önerilen İletiler

Pokemon izlemek için sabahın kör vaktinde uyanarak başladım, Naruto izlemek için gece hiç uyumamaya kadar gitti...

Gerçi ben uykusuz kalmam ama...

Annem sabah gelip beni kucağında laptop'la ağlar halde bulunca... iyiye gitmiyor bilin yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uyku problemi olan biriyim zaten. Buna rağmen geceleri "Bu bölümü de izliyim son." geyiği yüzünden her gün uykusuz kalıyorum.

Death Note nin bende de öyle bir etkisi olmuştu 2 günlük bir süre içinde bitirmiştim :D

Benim yazın uyku düzenin tam tersi oluyor sabahleyin uyuyom gece yarısı bilgisayarın başına geçiyom

superonline in 250 gb 50 mps ından aldım 3 finale girmediğim için 1 dönem üniversite uzattım... :) başladığım birşeyi bitrmeen bırakamadığım için sınavlara yazık oldu... :D amerikandan full set manga ve film seti almak için 250 $ kadar harcama yaptım... bunu gibi şeyler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hiç uyumadan Death Note'u bitirdim. 3 gün içinde Vampire Knight'ın sezonlarını bitirdim. Clannad'ın türkçe altyazılı son üç bölümünü bulamayıp gidip çok anlamasamda inglizce altyazılı izledim. Sırf bu yüzden ingilizce çalışmaya başladım, bulamadığım animeleri ingilizce altyazılı izleyebilmek için. Animelere başladıktan sonra Japonya'ya ilgi duymamak mümkün değil tabi. Çokça araştırma yaptım en sonunda japonca öğrenmeye başladım. Şuan hala öğrenmeye devam ediyorum. Çizimlerim iyidir zaten, bende animede beğendiğim karakterleri çizmeye başladım sanırım fena değilim. Şemsiyemde bile Death Note'dan L ve Kira, Elfen Lied'dan Lucy var. Şimdi de cosplaye sardım ve kostüm dikmeye niyetlendim. Umarım bunu da başarabilirim. Gerçi bunlar hepimizin yaptığı şeylerdir heralde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çoğu animeyi arka arkaya izlerim zaten ama rekorum Code Geass'ta. hiç uyumadan arka arkaya izleyerek bitirdim. sonra 16 saat uyudum aralıksız.

bu sene ilk dönem 4 dersim kaldı. LoL ve başka bir yığın bilgisayar oyununun da payı var gerçi ama en büyük pay animelerde sanırım.

1 hafta falan evden çıkmadığım oldu, sigara - kola - cips - meyve suyu depolayıp dışardan yemek söyleyip yani.

türkçe altyazılı anime bulamayınca ingilizcemin ingilizce altyazılı izlemeye yeterli olduğunu farkettim. sonra işsizlikten hiç bir getirisi olmamasına rağmen bir fansub ekibinde çevirmenliğe başladım, hala devam ediyorum. galiba benim yaşadıklarımı başkalarının da yaşamasını istiyorum, yani bir b.ka yarayasım geldi sanırım :D

edit: demin aklıma geldi, evde Angel Beats! bitirdim. tabi izleyenler bilir o animenin finalinde ağlamayanı dövüyorlar. beni de çarptı tabi animenin finali bi de 13 bölümü arka arkaya izlemiştim, öyle olunca bi duygu patlaması yaşadım son bölümde. neyse işte en sonunda odamdan çıktım, elimde sigara gözler kıpkırmızı saçlar falan dağılmış ışığa gözümü alıştırmaya çalışırken annem gördü beni o halde. "ağladın mı sen" dedi, "hea ya" dedim tabi niye diye sordu, ulan "animeden ağladım anne" denir mi kadına zaten animelere çizgi film falan diyip duruyor, neyse ben dedim "animeden ağladım" diye 10dk boyunca güldü bana. ama iyi geldiydi gülmesi zaten Angel Beats! bitirdikten sonra dünyanın adaletiyle yakın temasa geçesi geliyor insanın, annem gülünce istemsiz olarak hayat devam ediyormuş be moduna soktu beni sağolsun :D

bu olay olduğunda 19 yaşındaydım, erkeğim, üniversitede 2. yılıma başlayacaktım ve ailemle çevremde duygusuz, gamsız biri olarak bilinirim. normalde utanacağım bir şeyden utanmadım, animeler bayağı etkilemiş galiba beni şu an farkediyorum ben de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

naruto ya geçen ramazanda başlamıştım 8 gibi kalkar sahura kadar naruto izlerdim 20 aralıksız ramazan bitmeden güncel bölümlere geçmiştim :D ramazandan sonraki 1 haftayı boyunca uymuş olabilirim çünkü hiç bişey hatırlamıyorum o haftaya dair :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.