Jump to content

Anime Karakterlerinin Yaşamasını İster Miydiniz?

Kushina-ta

Anime Karakterlerinin Yaşamasını İster Miydiniz?  

134 oy

1. 1. Anime Karakterlerinin Yaşadığını İnanıyor Musunuz?,Yaşamasını İster Miydiniz?

• İnanıyorum,istiyorum
    • İnanmıyorum,isterdim
    • İnanıyorum ama istemezdim
    • İnanmıyorum,istemezdim

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 89
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Niye onlar geliyor? Ben direk kendimi o dünyaya atarım :D

Sorum şu: Anime karakterlerinin yaşadığına inanıyor musunuz?,İster miydiniz? Ve İzlediğiniz animelerden sadece bir karakteri yaşatabilseydiniz veya yaşasaydı hangisinin olmasını isterdiniz? Bence; D

Primo Giotto gerçek olsa güzel olurdu :)

Posted Images

Karakterlerin değilde onların kişiliğinde insanlar olmasını isterdim sevgileri uç noktada arkadaşlıklarıda öğle gerçeklikte insanlar birbirini okadar çok sevemezler çünki insanın özünde bencillik vardır ilk önce ben derler onun içinde insanlar nefret kin gibi duygularla diğer insanlara veya sevdiklerine bile geçilmez duvarlar koyarlar orada durursun geçemezsin kimse kendini aciz göstermek istemez erkeklerin coğu sevgilerini aşırı gösteremez sen bumuydun denmesinden cekinirler...

Bir karakter var gerçekten yaşamasını istediğim monogatari den Oshino Shinobu gerçekte böyle biriyle karşılaşsam sanırım peşini bırakmazdım :)

Oshino Shinobu karakteri beni cizmeye teşvik eden bir karakter.ilk defa cizim yapıyorum buda ilk cizimim umarım beğenirsiniz biraz amatörce kusura bakmayın :)

post-11204-0-48154100-1396569121_thumb.j

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diyebileceğim şeyler : anket güzel olmus yapanın eline sağlık... ama benim görüşüm;

animelerdeki karakterlerin yasaması ya da yaşadıklarına inanılması önemli olan değil sadece onları izlerken birşeyler (mimik, hal , hareket, konuşma tarzları) alabiliyorsak onlardan ya da kendimizden küçük bi parça bile görebiliyorsak bile bana yeter...Günlük hayatımda karşıma cıktı diyelim öle biri ne mi yaparım :blink: :) :lol: :D yüzümdeki ifadeler böle olurdu herhalde.Ama herkesin fantazi dünyası olduğu gibi benimde var.İzlediğim animelerde nerdeyse tüm karakterlerin benzer özellikleri var.Hepsinin içinden birini seçmek çok zahmetli iş valla :P o yüzden birisini dahi yazmıcam :hehe-onion-head-emoticon:

Oh içimi döktüm valla spoilere ona göre spoilere bakın biraz da utandım doğrsusu :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnanmıyorum, isterdim. :lol:

Kurama (Yu Yu Hakusho) eğer öyle biri olsaydi KESİNLİKLE ya kardeşim olsun ya da abim olsun isterdim... Aynı şeyi Kurapika (Hunter x Hunter) ve Itachi Uchiha (Naruto) içinde düşünüyorum.

Endrance (.Hack//), Hakkai Cho (Saiyuuki) ve Zoro Roronoa (One Piece) ve Deidara (Naruto) ... :blink:  ?

Kiritsugu Emiya (Fate/Stay), Yoshino Takigawa (Zetsuen no Tempest) ile birlikte savaşmak isterdim.

Juvia Loxar (Fairy Tail) ve Hakaze Kusariba (Zetsuen no Tempest) en iyi kız arkadaşlarım olsun isterdim.

Lag Seeing  ve Niche (Letter Bee), Lambo (KHR), Killua (Hunter x Hunter), Alaaddin (Magi) ve Ritsuka Aoyagi (Loveless) böyle tatlı çocuklarım olsun isterdim...

Böyle bir soru... Çok fazla şey istememe neden oluyor. Bu yüzden spoilerde gizledim. :14:

Öyle işaretledim fakat benzeyenler var... Çok az olduğu için birşey diyemem. Öyle tipte bulamazsın fakat huy olarak bulabilirsin.

Nişanlım Hakkai Cho (Saiyuuki) karakterine tip olsun, davranış, herşeyiyle çok benziyor. Kendimden de örnek vereyim; Tip olarak değilde Endrance'ın ruh ikiziyim denilebilir... :19:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyleki bence görüntüsü benziyordur karakter yoktur, karakteri huyu aynidir nerdeyse ama tip yoktur. Efenim iksi bir arada bulursanız haber edin üstüne uçayım.

Bazen arkadaşlarımın içine Sakura nın ruhu kaçıyor tabi bogmak istiyorum ama o ayrı konu yani ruh kaçmasına kesinlikle inanıyorm ^^

Gercek hayatta mümkün olsaydı

Fairy Tail Erza (kesinlikle hemde!)

Naruto İtachi Naruto (biriyle cıkar digeriyle stres atardım)

Bleach Kenpachi (nedenini bilmedigim bir sempati duyuyorum tatlı oldugundan olsa gerek =D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach --> İshin, böyle babam olmasını isterdim  :)

Naruto --> Jiraiya, banada birşeyler öğretirdi elbet  -_-

Hellsing --> Alucard, bu adam etrafımda olsun yeter  :D  :D

Katekyo Hitman Reborn --> Reborn tabiki :D

Hajime no ippo --> Takamura, hep böyle bir arkadaşım olsun isterdim  :D  :D 

Kingdom --> Xin, kendine güvenen insanları severim.  -_-

GTO --> Onizuka, kesinlikle benim hocam olmalı :D  :D 

History's Strongest Disciple Kenichi --> Furinji Hayato, Sakaki, Apachai Hopachai, bu adamlara bayılıyorum yaa :D  :D  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach --> İshin, böyle babam olmasını isterdim  :)

Naruto --> Jiraiya, banada birşeyler öğretirdi elbet  -_-

Hellsing --> Alucard, bu adam etrafımda olsun yeter  :D  :D

Katekyo Hitman Reborn --> Reborn tabiki :D

Hajime no ippo --> Takamura, hep böyle bir arkadaşım olsun isterdim  :D  :D 

Kingdom --> Xin, kendine güvenen insanları severim.  -_-

GTO --> Onizuka, kesinlikle benim hocam olmalı :D  :D 

History's Strongest Disciple Kenichi --> Furinji Hayato, Sakaki, Apachai Hopachai, bu adamlara bayılıyorum yaa :D  :D  :D 

Reborn Tsuna'ya yaptığı gibi sana da zorbalık yapmasın  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.