Jump to content

( 13 / 13 ) JoJo no Kimyou na Bouken

McCrayx

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : JoJo no Kimyou na Bouken

Anime Türü : Aksiyon Dedektif Shounen Süper-Güç

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 1993

Çevirmen : McCrayx

Düzenleme : McCrayx

Özet;
Şeytan ruh tarafından yönetilen Kujo Jotaro, normal hayatında Japonya'nın en popüler öğrencisidir. Yerel serserilerle girdiği kavga nedeniyle hapishaneye atılmıştır. Dedesi Joseph Joestar ve onun yakın arkadaşı Muhammed Avdol Jotaro'yu hem hapishaneden çıkarmak hemde içindeki şeytani gücün var olup olmadığını kanıtlamak için gelmişlerdir.Daha sonra annesi Dio tarafından yapılan bir büyüye yakalanmıştır ve bunun çaresi de Dio'nun yaptığı büyüyü bozmak için onu öldürmek zorundadırlar. Dio'yu öldürmek için hep beraber Mısır'a yolculuğa çıkarlar ve inanılmaz tehlikeler onları beklemetedir.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : JoJo no Kimyou na Bouken Anime Türü : Aksiyon Dedektif Shounen Süper-Güç Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 1993 Çevirmen : McCrayx Düzenleme : McCrayx Öze

ellerine sağlık

Bir Seri Daha Bitti Herkeze Hayırlı Olsun Çevirmenimiz (McCrayx) Serdal'a Sonsuz Tşkler. Bizlere Bu Güzel Animeleri Sunduğu İçin.

Posted Images

• 5 ay sonra...

Major Season - Toplam 6 sezondan oluşan ve her sezonu 26 bölüm olan bir anime.. ingilizce olmasına ragmen seriyi 2 defa bitirdim bastan sona kadar ve 3. kez izlemeye basladım.. gerçekten türkçe altyazıya çevrilmesini işterim...bu zamana kadar izlemedigim seri kalmadı.. bu yuzdne artık altyazı demeden butun serileri izliyorum.. artık eskisi gibi uzun seriler pek çevrilmiyor...millet kolay yola kaçıyor... 12 , 13 bölümlükleri çevirmek daha makbul gözukuyor bazılarına göre ama çogu gerçekten kalitesiz anime..guzel bari olsa üzülmiycem, çok nadir guzel anime  çıkıyor aralarından,bunları 2 gün günde bitirirlerken , prince of tennis , eyeshield 21 vs... daha bir suru uzun animeler var... ama bunları bu kadar yavas çeviriyorlar anlamadım ;) prince of tennis mesela 129 bölümden sonrasını 1 senedir göremedim...saten 129'uda görmem mucizeydi.. eyeshield 21 de aynı senede 20 bölüm anca yukleniyor... umarım ömrüm bu serilerin bittigini görmeye yeter...benim tek istegim...gerçekten izlenmesi gereken güzel animelerin çevirilerine biraz daha özen gösterilmesi...ben ingilizcede olsa bitirdim çogunu ama diger anime sevdalılarının kaçırmasını istemem...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.