Jump to content

Higurasi No Naku Koro Ni Kai

NeverWas

Önerilen İletiler

• 5 ay sonra...
  • Yanıtlar 61
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herhalde Higurashi'yi seve seve izleyen pek kimse yok (: Yabancı bir siteden öğrendiğim kadarıyla benim gibi bir manyak daha varmış :) Cevap "Hayır"mış sanırsam. Ama o arkadaşı kutluyorum epey bir

Misafir ShadowWolf

Aşırı geç cevap veriyorum, grup konuşmasında beni yenemediniz, hatırlatmak isterim :))

Sinan sen bana şu senin teorinin boş kısmını söyle bana msn dan :)

Ondan sonra bir daha toplanıp konuşalım

Zaten sen demiştin boş bir kısım var diye buda teori kusursuz değil demek oluyor  :D

Yeni bir toplantı istiyorum  >:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ben boş biryeri var demedim, çürütebiliceksen tek bir yolu var ama o da aşırı zor, yine kanıtım  var dedim o_o söylemem.

çürütüyom kendimi.

[glow=red,2,300]1. - ) Rokkenjima 'da yaşanan olay Higurashi 'den daha geçmişte yaşanmıştır, söylediklerin olanaksız.

2. - ) Furude Rika, Frederica Bernkastel 'in reenkarnasyonu'dur, kısacası kendisi. [/glow] (Bkz: Umineko no naku koro ni - Chiru & Dawn of the golden witch)

[glow=red,2,300]3. - ) O kristallerle dolu dünya 'yı yaratan kişi Frederica Bernkastel 'in ta kendisi'dir.

4. - ) Furude Rika ismi Umineko 'da Frederica Bernkastel 'in öğrencisinden geliyor.[/glow] (Bkz: FURUDE ERIKA)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oncelikle Beatrice hala Battler'in annesi olabilir. Ushiromiya Battler Ushiromiya Kinzo'nun torunu değildir kismini tekrarlayamamistir. Yani Battler Kinzo'nun torunudur. Ayrica Battler'i Ushiromiya Asumu'nun dogurmadigi kanitlandigina gore ve Beatrice'in Kinzo'yla yakin bir iliskisi oldugunu ve Rudolf'la bu sekilde kaynasabilcegini goz onune alirsak Hala Beatrice Battler'in annesi olabilir

Bernkastel ve Lambdadelta'nin neden sac bas girmediklerine gelirsek. Higurashi ve Umineko arasinda 3 sene fark var. Yani bu donemde olay birsekilde sicak savastan soguk savasa donusmus olabilir. Hatta Lambdadelta'nin Takano'yla olan iliskisi Bernkastel tarafindan bilinmiyor bile olabilir. Sadece ayri taraflari tutuyormus gibi gozukmek Lambdadelta'nin bir plani olabilir Bernkastel bu planin farkindaysa bile ayak uyduruyor olabilir. Satoko ve Lambdadelta arasinda ise tiplerinin biraz benzemesi disinda cok bir benzerlik yok.

ohoo ordan yola çıkarsak çocuğu olur torun değil xD rudolfla kaynaşabilirmi xD rudolf altına yapıyo lan onu görünce xD asfhaslkgjhasgl

satoko saçmalık olamaz çünkü lambdadelta ve berkastel kanka gibi mi görünüyo? xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ShadowWolf

FD - God Sinanı çökertmek o kadar kolay değil yeniden gelirse siteye tartışmalar yeniden başlar ama o zamana kadar ölü kalacak gibi konu

Her ne kadar nasıl sonuç vereceğini bilemesem de konuyu canlandırma girişiminde bulunuyorum

Rika aslında Frederika !

Ama kim kanıtladı bunu konuşmalar mı, tartışmalar mı ? Hayır!

Bu video!

http://www.youtube.com/watch?v=cbC6j1b7en4

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.