Jump to content

sword art online izleyenleri buraya alabilirmiyim..

gereksiz

Önerilen İletiler

• 5 ay sonra...
  • Yanıtlar 132
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

aynen ama o asuna ile evleneceğini söyliyen adama öyle böyle değil çok pis gıcık oldum :D

kirito il girdiğinde baktı ya çıkıç butonu var burda ölürsen gerçek hayatta ölmüyosun bu oyun şimdilik sadece oyunmuş gibi görünüyor :D

Benim çok hoşuma gitti ya Kirito'nun çok kral olması.SAO'daki zamanından daha güçlü gibi.Çünkü SAO'da milletin işi gücü yok kasıyordu burda yine ezik kalmışlar.

Posted Images

• 8 ay sonra...

Asuna ile Kirito arasına soğuk buz dağları girmiş gibi bi ikinci sezon beni hiç tatmin etmedi. Adam birinci sezonda da olsun ikinci sezonda da olsun Kirito Best Swordsman ever! :) Çok aşırı gaza getirici, overpowered durumlar sahneler söz konusuydu çok hoşuma gidiyor böyle durumlar benim. Kendinden haberdar yani kısaca özgüveni mantık çerçevesinde yerinde olan karakterlere bi zaafım var Kirito kardeşimizde bunu bize verdi :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...

Şimdi yalan olmasın 1 2 sayfa yorumları okudum ama paylaşmak için sabırsızlandığım için direk yorum yazmaya giriştim. Beni saonun ilk sezonunda en çok etkileyen şeylerden biri asuna ile kiritonun arasındaki o muazzam aşk öyküsü olmuştu. Sonraki 2. ve 3. sezonda ise 1.sezonun belki de en temel temalarından biri olan bu aşk temasını tamamen arka plana atmaları çok itici bir his uyandırdı bende. Elbette özellikle 3. sezon (2.sezon çok yapmacık hissettirmişti)  çok kaliteli olmasına rağmen ben hala o aşk temasının izlerini aramıyor değilim. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hazır geldik bende yazayım bir şeyler

Sao nun en sevdiğim partı 1.sezonun ilk yarısıdır bunu daha önce birçokkez belirttim.

İlk yarıdan sonra animenin kalitesi bana göre direk olarak yere düştü yani sırf anime uzasın diye konulmuş bir kısımdı bence oyunu bitirdikten sonra sezon finali verselerdi bence daha güzel olurdu.2.sezonda biraz toplamaya çalıştılar ama ilk sezon gibi tat vermedi çünkü bir ölüm kalım savaşı yoktu bildiğin normal oyun oynuyorlardı bildiğin sadece 1-2 sahnede o ölüm kalım mücadelesi vardı oda okadar germedi.Romantizim kısmıdı 2. sezonda 0 dı bildiğin.Aksiyon vardı ama 1.sezondaki gibi değildi.

3. sezon bende yok zaten hatırlamıyorum bile velhasılkelam benim için sao 1.sezonda öldü. :bleeding-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrNose, 23 saat önce tarihinde yazdı:

Hazır geldik bende yazayım bir şeyler

Sao nun en sevdiğim partı 1.sezonun ilk yarısıdır bunu daha önce birçokkez belirttim.

İlk yarıdan sonra animenin kalitesi bana göre direk olarak yere düştü yani sırf anime uzasın diye konulmuş bir kısımdı bence oyunu bitirdikten sonra sezon finali verselerdi bence daha güzel olurdu.2.sezonda biraz toplamaya çalıştılar ama ilk sezon gibi tat vermedi çünkü bir ölüm kalım savaşı yoktu bildiğin normal oyun oynuyorlardı bildiğin sadece 1-2 sahnede o ölüm kalım mücadelesi vardı oda okadar germedi.Romantizim kısmıdı 2. sezonda 0 dı bildiğin.Aksiyon vardı ama 1.sezondaki gibi değildi.

3. sezon bende yok zaten hatırlamıyorum bile velhasılkelam benim için sao 1.sezonda öldü. :bleeding-onion-head-emoticon:

Çok güzel yazmışsınız valla dibine kadar katılıyorum. 1.sezonda aincraddan kurtulduktan sonra en az 4 bölüm sırf yayınlayalım diye yapılmış gerkesiz uzatılmış bölümler gibiydi. Aslına bakılırsa şirketin içinde veri hırsızlığı yapan bir takım olması ve sezon finalinde son mücadelemiz bitti demesi hoş bir hava yaratmıştı lakin ilk yarıyla kıyaslandığında olay örgüsü ya da akıcılık namına pek bişey bulabildiğimiz söylenemez. 2.sezon için diyecek bişeyim yok emeğe saygısızlık etmek istemem ama yeni sezon atakta para kazanak babında yapılmış baştan savma bir sezondu. 3. sezon fena değil gerçi ya part 3 ü bekliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saginar, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok güzel yazmışsınız valla dibine kadar katılıyorum. 1.sezonda aincraddan kurtulduktan sonra en az 4 bölüm sırf yayınlayalım diye yapılmış gerkesiz uzatılmış bölümler gibiydi. Aslına bakılırsa şirketin içinde veri hırsızlığı yapan bir takım olması ve sezon finalinde son mücadelemiz bitti demesi hoş bir hava yaratmıştı lakin ilk yarıyla kıyaslandığında olay örgüsü ya da akıcılık namına pek bişey bulabildiğimiz söylenemez. 2.sezon için diyecek bişeyim yok emeğe saygısızlık etmek istemem ama yeni sezon atakta para kazanak babında yapılmış baştan savma bir sezondu. 3. sezon fena değil gerçi ya part 3 ü bekliyorum :)

Ben bilmiyorum sao ya sinirliyim 3. sezonu izledim ama sevemedim yine part 1 i fena değildi ama part 2 yi atlıya atlıya izledim bir ayağa kalkmadı ya şu sandalyeden asuna geldi dedim aha kalkıyor ama yok.

Alice e de gıcık oldum aklını başına getirecez diye sarışın çocuğu (adını unuttum özür) öldürdük.

Bide şu hafıza taşları var ona da gıcık oldum.

Bence kötü bir sezon değildi ama iyide değildi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrNose, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Ben bilmiyorum sao ya sinirliyim 3. sezonu izledim ama sevemedim yine part 1 i fena değildi ama part 2 yi atlıya atlıya izledim bir ayağa kalkmadı ya şu sandalyeden asuna geldi dedim aha kalkıyor ama yok.

Alice e de gıcık oldum aklını başına getirecez diye sarışın çocuğu (adını unuttum özür) öldürdük.

Bide şu hafıza taşları var ona da gıcık oldum.

Bence kötü bir sezon değildi ama iyide değildi.

Aslında yazdıkalrını okuyunca farkettim ki belkide ilk izlediğimde çok zevk aldığım saonun 2. sezondaki o büyük çöküşünden sonra 3.sezon güzel hisstermiş olmalı. Ayrıca kiritonun ayağa kalkmama mevzusu beni de muazzam sinir etti orda haklısın. Hatta kılıç ustası Alice ye bıçak atmış, kirito ise engellemişti ama o hareketi, o refleksi gösterebilen birisi ayağa kalkmaktan ya da konuşmaktan aciz bir durumda olması da mantıksız hissettirmedi değil. Umarım güzel bir sezon finali yaparlar da aklımızda güzel kalır sao :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saginar, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Aslında yazdıkalrını okuyunca farkettim ki belkide ilk izlediğimde çok zevk aldığım saonun 2. sezondaki o büyük çöküşünden sonra 3.sezon güzel hisstermiş olmalı. Ayrıca kiritonun ayağa kalkmama mevzusu beni de muazzam sinir etti orda haklısın. Hatta kılıç ustası Alice ye bıçak atmış, kirito ise engellemişti ama o hareketi, o refleksi gösterebilen birisi ayağa kalkmaktan ya da konuşmaktan aciz bir durumda olması da mantıksız hissettirmedi değil. Umarım güzel bir sezon finali yaparlar da aklımızda güzel kalır sao :)

Bende onu bekliyorum şu kalksın bir yargı dağıtsın rahatlayalım biraz eski sao ekibide toplandı.

Part 3 ten umudum var umarım yüzümü kara çıkarmazlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.