Jump to content

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Amygirl

Önerilen İletiler

Genelde Oğlak Başak burçları kullanılmış baya animelerde. Hepsiyle uyuşurum buna bakarsak başak burcu olduğum için.

Usui'yle burcum uyumlu. Usui belli ya boğa uymuş ona. 

Neyse sevdiğim karakterlerin çoğuyla anlaşırım çıkıyor burdan kız karakterlerde dahil. Ateş ve hava burcu az kullanılmış.

Bazı animler çift uyumunda burçlara göre ayarlamamış belli oluyor. Bir tek Bleach'in yazarı önemsemiş olsa gerek çift yapsa çoğu uyumlu çıkar çünkü.

Kimi mangaka önemsiyor böyle şeyleri bence mantıklı. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazı animelerdeki karakterlerin burçlarını toparladım arkadaşlar bazıları karakterler ile uyumlu bazıları değil; çiftler de güzel uyumlar var aslında :) Ayrıca ikinci spoilerda burç uyumlarını verdim

Tsunade'min 2 Ağustos olduğunu biliyordum fakat aynı gün doğduklarımı bilmiyordum. Eline sağlık. Koizumi Risa: Aslan ( 3 Ağustos) Chiba Mamoru: Aslan (3 Ağustos) Risa ve Smokinli Şövalye'yle aynı gün

Jiraiya'yı hep merak etmişimdir. Saol Daha geçen düşünüyordum doğum tarihi ne diye senesini değil ama ay gün öğrendik en azından :D

Aslan burcu !!!! Aslan burcundaki Animeler gerçekte olduğu gibi gösteriş seven karakterdeler :P Birde Luffy nasıl boğa ya boğalar bildiğin zarif oturaklı tipler O.o

Bence uyuyor Luffy çok iştahlı boğazına düşkün ve umarsamaz gamsız rahat kesinlikle uyuyor. Her özelliği uyacak diye bir şey yok. :lol:

İtachi İkizlere uymaz demiş herkes. Bence zekası uyuyor. İkizler burcu genelde çok zeki ve iyi yalancı oluyor. Çift karakterli gibi oluyor yani. o yüzden İtachi akrep yengeç olamazdı. Genelde mantıkla karar veren tipler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

Yaaa benim doğum günümde doğan bir kişi bile yok !! -en azından bilindik yok- Karin'i sıyırdım geçtim ah be. :smile_artiz: Harbiden yokmuş bir daha baktım da. Ne ise bulursam kendiminkini buraya eklerim. =-=

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.