Jump to content

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Amygirl

Önerilen İletiler

benim buradan çıkardığım sonuç:

Kurenai Yuhi ile evlenip Ayuzawa Misaki, Nami, Kallen, Shirley, Euphemia ve en önemlisi BOA HANCOCK ile çılgınlar gibi bir cinsel hayat yaşayabilirim yani :D Code Geass haremi kuruyorum anlaşılan eheh :D

jet edit: Naruto ile aynı burçtanmışım ^_^ Naruto nasıl terazi olabiliyor bu arada :/ ikizler daha uygun gibi benim gözümde...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazı animelerdeki karakterlerin burçlarını toparladım arkadaşlar bazıları karakterler ile uyumlu bazıları değil; çiftler de güzel uyumlar var aslında :) Ayrıca ikinci spoilerda burç uyumlarını verdim

Tsunade'min 2 Ağustos olduğunu biliyordum fakat aynı gün doğduklarımı bilmiyordum. Eline sağlık. Koizumi Risa: Aslan ( 3 Ağustos) Chiba Mamoru: Aslan (3 Ağustos) Risa ve Smokinli Şövalye'yle aynı gün

Jiraiya'yı hep merak etmişimdir. Saol Daha geçen düşünüyordum doğum tarihi ne diye senesini değil ama ay gün öğrendik en azından :D

• Forum Admin

benim buradan çıkardığım sonuç:

Kurenai Yuhi ile evlenip Ayuzawa Misaki, Nami, Kallen, Shirley, Euphemia ve en önemlisi BOA HANCOCK ile çılgınlar gibi bir cinsel hayat yaşayabilirim yani :D Code Geass haremi kuruyorum anlaşılan eheh :D

jet edit: Naruto ile aynı burçtanmışım ^_^ Naruto nasıl terazi olabiliyor bu arada :/ ikizler daha uygun gibi benim gözümde...

Naruto'daki doğum tarihleri bek de uyumlu değil zaten... Bence rasgele yerleştirilmişler... Mesela İtachi'nin ikizler olması imkansız bir şey

Ama Neji yengeç Kakashi Sensei başak, Choji boğa burcu bunlar uyuyor... Kishimoto'nun pek önemsediğini sanmıyorum seçerken...

Ama Tite Kubo'nun bir söyleşisinde okumuştum Bleach karakterlerinin hepsinin kişiliği burçlarına göre seçilmiş... Mesela İchigo yengeç, Kenpachi akrep, Grimmjow aslan, Nel boğa, Orihime başak... Burçlarını acayip derecede temsil ediyorlar :D

Code Geass'i çizenler de 4 tane bayan :D burçları önemseyecekleri ortada zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto'daki doğum tarihleri bek de uyumlu değil zaten... Bence rasgele yerleştirilmişler... Mesela İtachi'nin ikizler olması imkansız bir şey

Ama Neji yengeç Kakashi Sensei başak, Choji boğa burcu bunlar uyuyor... Kishimoto'nun pek önemsediğini sanmıyorum seçerken...

Ama Tite Kubo'nun bir söyleşisinde okumuştum Bleach karakterlerinin hepsinin kişiliği burçlarına göre seçilmiş... Mesela İchigo yengeç, Kenpachi akrep, Grimmjow aslan, Nel boğa, Orihime başak... Burçlarını acayip derecede temsil ediyorlar :D

Code Geass'i çizenler de 4 tane bayan :D burçları önemseyecekleri ortada zaten :D

keşke hepsi Tite Kubo gibi yapsaymış :D ben Naruto ile değil de Minato ile aynı burç olmak isterdim hem ona uyuyor terazi ^_^

Oda-sensei de dikkat etmiş galiba burçlara, uyumlu gözüktü bana.

bu arada burçlara inanmam ama annem burçlara çok ilgili olduğu için hepsini az çok biliyorum artık :D ama şu işe bak, burçlar sayesine anime karakteri haremi kurdum az önce :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslan burcu !!!!

Aslan burcundaki Animeler gerçekte olduğu gibi gösteriş seven karakterdeler :P

Birde Luffy nasıl boğa ya boğalar bildiğin zarif oturaklı tipler O.o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haruno sakura : Oğlak

Ben : Oğlak değilim artık. ( :( )

Usui , kazehaya ve urahara birde minato ve madarayı birde deidarayı benle uyuşan burçlarda görünce fikrimi değiştirdim.Birde gaara-sama benle aynı burçmuş,bu yüzden karar verdim burcumdan nefret etmeyeceğim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aslan burcu !!!!

Aslan burcundaki Animeler gerçekte olduğu gibi gösteriş seven karakterdeler :P

Birde Luffy nasıl boğa ya boğalar bildiğin zarif oturaklı tipler O.o

Boğalar oturaklı mı :o :o Luffy'ye boğa demek için yemek yeme düşkünlüğü yeter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Forum Admin

@Amygirl Evettt bilmem tanıdığım boğaların çoğunluğu öyleydiler :) Ama yemek konusunda haklısın :D

Oturaklıdan ziyade ayakları yere basan insanlar diyebilirim... Gayet gerçekçilerdir... Hayal güçleri geniş olsa bile hayallere kapılıp gitmezler. Kendilerini kaptırmazlar o açıdan doğru :D

Bir boğa olarak söylüyorum yani bunları gerçi boğanın erkeği ve kızları birbirinden çok farklı olabiliyor :huh:

Edit: Bana sadece Amy demen yeterli ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.