Jump to content

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Amygirl

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazı animelerdeki karakterlerin burçlarını toparladım arkadaşlar bazıları karakterler ile uyumlu bazıları değil; çiftler de güzel uyumlar var aslında :) Ayrıca ikinci spoilerda burç uyumlarını verdim

Tsunade'min 2 Ağustos olduğunu biliyordum fakat aynı gün doğduklarımı bilmiyordum. Eline sağlık. Koizumi Risa: Aslan ( 3 Ağustos) Chiba Mamoru: Aslan (3 Ağustos) Risa ve Smokinli Şövalye'yle aynı gün

Jiraiya'yı hep merak etmişimdir. Saol Daha geçen düşünüyordum doğum tarihi ne diye senesini değil ama ay gün öğrendik en azından :D

Sadaharu:Balık(25 Şubat)

Usami Akihiko:Balık(3 Mart)

Sanji: Balık(2 Mart)

Rojuro Otoribashi:Balık(17 Mart)

Kabuto Yakushi:Balık(29 Şubat)

Kisame Hoshigaki:Balık(18 Mart)

Yahiko:Balık(20 Şubat)

Yagami Light:Balık (28 Şubat)

Bende bunlarla aynı burçmuşum hele rojuroyla aynı gün ve ayda doğmuşuz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hijikata ve Ishida ile ayni burcta, boga olmak :angel1-onion-head-emoticon:

Ayricaa Bleach'ten Ichigo, Renji, Gin, Urahara, Kyoraku, Starrk ve Yoruichi

Naruto'dan Gaara, Kakashi,  Neji, Kiba 

Code Geass'tan Suzaku

Gintama'dan Katsura, Okita ile uyusmakta super otesi bir mutluluk yasatti suan bana.

Birde Gintoki olsun, Naruto olsun, Light olsun, Kaien Shiba olsun, Shodai Hokage olsun, Orochimaru olsun, canim bir tanem Sasori olsun, Kabuto olsun, Shikamaru olsun bunlarla da cinsel uyumdan kurtardim.

Saka maka gercekten tum sevdigim karakterlerle uyumluymusum. Zaten ben bu yaziyi okuduktan sonra burclara inanmaya baslamistim :D elinize saglik

Not: Kendimi en cok benzettigim 2 tane anime karakteri vardi. Bunlardan biri her ne kadar gay bir erkek olsa da Junjou Romantica'dan Hiroki'ydi digeri ise Kuroko no Basket'ten Momoi'ydi ve bu ikisininde boga cikmasi beni cokca sasirtan hos bir tesaduftu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.