Jump to content

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazı animelerdeki karakterlerin burçlarını toparladım arkadaşlar bazıları karakterler ile uyumlu bazıları değil; çiftler de güzel uyumlar var aslında :) Ayrıca ikinci spoilerda burç uyumlarını verdim

Tsunade'min 2 Ağustos olduğunu biliyordum fakat aynı gün doğduklarımı bilmiyordum. Eline sağlık. Koizumi Risa: Aslan ( 3 Ağustos) Chiba Mamoru: Aslan (3 Ağustos) Risa ve Smokinli Şövalye'yle aynı gün

Jiraiya'yı hep merak etmişimdir. Saol Daha geçen düşünüyordum doğum tarihi ne diye senesini değil ama ay gün öğrendik en azından :D

Sakura ile aynı burçmuşuz. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.  :smile_bilmem:

Rukia ve Ace ile aynı burcuz. Favori karakterlerimden  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Madara'nın oğlak olduğunu zaten biliodum seneler öncesinden dicem ama konu zati eski -.----

Bende koç 13 Nisan uymuyoruz :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Ama ben Madaramdan vaz geçmem uycaz uycaz inş T-T

Mayuriyi çok severim aynı burcuz *- * ama sakura ... Tahta ... Nie ... Neden ... Cry - yanlışlık var sakura koç .s -

Ama Madara ... Nie Oğlakla Koç olmuyo ya - _- Valla ağlcm .s Çok zıttız *-* ama ama ama işte aşk bi diyerinin eksiklerini tamamlamaktır ben ve madara bir birimizi tamamlarız olur bu iş olur . Olar -.- şimdi teknik açıdan bakarsak oğlak ve koç yatakta uyumlu *- * tamam sustum .s

Favori karakterlerim hep oğlak ... Cry T-T

Bi bakalım ulquiorracığımla yüzde yüz uyumluyuz yay ve koç tam aynı kafadan *-* ikizlerle nasıldık unuttum*-* Aizen onii chan :3

Not : Hata var sanırım sakura koç burcuydu 28 mart T-T

http://naruto.wikia.com/wiki/Sakura_Haruno

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
On 10.03.2013 at 23:03, Misafir yazdı:

Aslan burcu !!!!

Aslan burcundaki Animeler gerçekte olduğu gibi gösteriş seven karakterdeler :P

Birde Luffy nasıl boğa ya boğalar bildiğin zarif oturaklı tipler O.o

Luffy tam bir boğa ya pisboğaz ve iştahlı burcunun yorumundaki gibi ayrıca çocuksu ve umarsamaz yanıda uyuyor.

On 03.01.2016 at 15:22, MüminSenpai yazdı:

Sakura ile aynı burçmuşuz. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.  :smile_bilmem:

Rukia ve Ace ile aynı burcuz. Favori karakterlerimden  :)

Merak etme aynı burçtan değilsin,  Sakura hayranı olarak araştırmıştım zamanında Sakura oğlak burcu değil Koç burcu yani yanlış yazmışlar buraya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.