Jump to content

FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)

3n4bL3

Önerilen İletiler

Canım çok sıkıldı cidden. Eminim birçok arkadaşın da sıkılacaktır. Birkaç gündür bayağı bir Fc'nin kapatıldığını görüyordum. Anlaşılan kademeli olarak kapatılıyor ki zaten burada da belirtmişler.

Şimdilik bir şey dememek en iyisi. Demekki bir bildikleri vardır diyip geçtim ben. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

100 ileti zorunluluğunuda ekledim maddelere, millet sırf FC açmak için üye oluyor, sonrada yok oluyorlar <_<

Beyaz saçlılar FC olmalı bir tane ya :D

Şimdi aslında herkesin yanlış anladığı olay şu... FC yani FanClub'ın anlamı Anime fanlarının belli bir anime veya karakterle ilgili konuştuğu,tartıştığı resim müzik veya videoların konulduğu ve genel

Saygı değer Admin, "Angel Beats" isimli FC grubu hangi yönlerden kurallara aykırı bulundu ki kapatılma kararı alındı? Bir yenileme uyarısı verip bana düzeltme fırsatı tanıyabilirdiniz. Çok ayıp etmişsiniz. Üstelik açarken kurallarınızı da dikkate alarak açmıştım. Eğer imza ise zaten mevcut bir imza var. Ek imza hazırlayacaktım. Diğer kurallarınıza da aykırı değil gördüğüm kadarı ile..

Edit: Gördüğüm kadarı ile 1 sene şartı getirilmiş Fc açacak arkadaşlara. O kadar emek verip uğraşılmış olan fan gruplarının böyle bir sebep ile kapatılmasını esefle kınıyorum. 

2-3 gün önce "1 yıllık üye olmayanlar" fan club açamaz diye bir kural gelmiş. Seni anlıyorum aynı şey bende de oldu. 

Canım çok sıkıldı cidden. Eminim birçok arkadaşın da sıkılacaktır. Birkaç gündür bayağı bir Fc'nin kapatıldığını görüyordum. Anlaşılan kademeli olarak kapatılıyor ki zaten burada da belirtmişler.

Şimdilik bir şey dememek en iyisi. Demekki bir bildikleri vardır diyip geçtim ben. 

İnsanın sinirlerine yeri geldiğinde hakim olması olgunluğunun göstergesidir zaten. Haklısın ne diyelim. Forum efradına hayırlı uğurlu olsun yeni kurallar.

Hepimiz aynı durumdan Dolayı mahrum kaldık Hepimiz Yoldaşız  :(  Benim Kurduğum 2 Fc nin 2 side bu 1 sene şartı yüzünde Sİlindi bide yeni bir Kural geldi mesela Hamatora Fc ve Nice Fc eyer bir animenin Fc si varsa o Animenin Karakterinin Fc sini Oluşturamıyorsunuz  [  ] (Boşluk) Fc açmadan önce Kurralları okudum ve buna raslamamıştım Meyersem Kurralara yansıtılmamış  :( Şimdi Hakklı olarak Tek istediğim Kurralın Kurralar Kısmına yazılması !

2-3 harf yazıcaksınız bakın başkasıda mahrum kalmasın Kurralları Tekrar Güncelleyin. <_<  Zaten bu 2 Fc Kuralı Kol gibi Geldide Yapacak bişi yok Benefit Dediğin gibi Forum efradına hayırlı uğurlu olsun yeni kurallar.  -_- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 yıl üye olma kuralıyla ilgili düşüncelerimi belirtmek isterim.

1 günlük üye, fan sayfası açar sayfasının kapatılmasını anlarım. Fakat burada herkesin aşina olduğu bir kaç isim var. Onlara bir ayrıcalık olabilir diye düşünmekteyim. Ki adminlerin sayfayı düzenleme yetkileri var. Dolayısıyla bir üye bıraksa da adminler konuda gerekli düzenlemeyi yapabilir yada bölüm moderatörü. Yada girmeyen üyelerin konusu kapatılabilir. Bölüm sayfası çok kirli görünüyor. Durumu fark edince dile getirmek istedim. Ayrıca 1 yıl üyeliği olan ama ayda yılda 1 giren üyelerin fan sayfa açmasında sakınca olmayacak ama günlük aktif olan fakat 1 yılı doldurmayanların konuları kitlenecek. Bence kurunun yanında yaşta yanmış. En azından açılmış konuların hepsini kapatmak yerine aktif olmayan fan sayfa kurucularının konularını kapatabilirdiniz. Şimdi 1 yılı dolan kişilerin konusu tekrar mı açılacak yani ? O zaman kadar o sayfalar öyle mi duracak ? Bence bir çok güzel konuya yazık olmuş. 

Bu arada ben bu site de kimsenin ismini cismini bilmem. Sadece haksızlık olmuş gibi düşünüyorum. Düşüncelerimi paylaşmak istedim sadece.

İyi Forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Su bir yil kurali cok sacma degil mi? Tamam bir konu acilmadan once 100 iletinin olmasi gerektigini anlayisla karsiliyorum ama bir yil sizce de cok fazla degil mi? Hicbir zaman FC acabilecegimi dusunmedim cunku pek ilgilenemeyecegimi dusunuyorum. Buna ragmen bu kuraldan rahatsiz oldum. FC acmis ve su bir yil kurali haric kurallara uyan insanlarin ne sucu var? Belli ki bir seyleri engellemek istemissiniz ama bence yanlis bir yol olmus bu. İlla bir sure konulmasi gerekiyorsa daha kisa tutulmali. Duzgun davranan uyeler magdur edilmemeli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Su bir yil kurali cok sacma degil mi? Tamam bir konu acilmadan once 100 iletinin olmasi gerektigini anlayisla karsiliyorum ama bir yil sizce de cok fazla degil mi? Hicbir zaman FC acabilecegimi dusunmedim cunku pek ilgilenemeyecegimi dusunuyorum. Buna ragmen bu kuraldan rahatsiz oldum. FC acmis ve su bir yil kurali haric kurallara uyan insanlarin ne sucu var? Belli ki bir seyleri engellemek istemissiniz ama bence yanlis bir yol olmus bu. İlla bir sure konulmasi gerekiyorsa daha kisa tutulmali. Duzgun davranan uyeler magdur edilmemeli.

Saçma; fakat bu kural zaten Fc kuranların selameti düşünülerek alınmış bir kural değil. Forumun genel gidişatını bir düzene sokmak adına alınmış; tabi kaş yapayım derken göz çıkarma durumu da yok değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 yıl üye olma kuralıyla ilgili düşüncelerimi belirtmek isterim.

1 günlük üye, fan sayfası açar sayfasının kapatılmasını anlarım. Fakat burada herkesin aşina olduğu bir kaç isim var. Onlara bir ayrıcalık olabilir diye düşünmekteyim. Ki adminlerin sayfayı düzenleme yetkileri var. Dolayısıyla bir üye bıraksa da adminler konuda gerekli düzenlemeyi yapabilir yada bölüm moderatörü. Yada girmeyen üyelerin konusu kapatılabilir. Bölüm sayfası çok kirli görünüyor. Durumu fark edince dile getirmek istedim. Ayrıca 1 yıl üyeliği olan ama ayda yılda 1 giren üyelerin fan sayfa açmasında sakınca olmayacak ama günlük aktif olan fakat 1 yılı doldurmayanların konuları kitlenecek. Bence kurunun yanında yaşta yanmış. En azından açılmış konuların hepsini kapatmak yerine aktif olmayan fan sayfa kurucularının konularını kapatabilirdiniz. Şimdi 1 yılı dolan kişilerin konusu tekrar mı açılacak yani ? O zaman kadar o sayfalar öyle mi duracak ? Bence bir çok güzel konuya yazık olmuş. 

Bu arada ben bu site de kimsenin ismini cismini bilmem. Sadece haksızlık olmuş gibi düşünüyorum. Düşüncelerimi paylaşmak istedim sadece.

İyi Forumlar.

Saçma; fakat bu kural zaten Fc kuranların selameti düşünülerek alınmış bir kural değil. Forumun genel gidişatını bir düzene sokmak adına alınmış; tabi kaş yapayım derken göz çıkarma durumu da yok değil.

Cevap :

:(

1 sene Biraz Fazla  Değilmi  ? :huh:  6 ay flen olsa maxsimum ? :unsure:  ben daha 4-5 aylığım  -_-

ßirde Son olarak arkadaş Her Gün sitede Dolanıyorsa ve Aktifse 1100 iletiye ulaşmış olması ileti kasdığı anlamına gelmez bence :mellow:

Yani arkadaşlar size Katılıyorum 1 sene fazla bence 6 Ay olmalıydı.  :hehe-onion-head-emoticon:  Neyse adminlerimiz Forum Kurulduğundan beri Formda takıldıkları için 1 sene kısa Gelmiş  :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cevap :

Yani arkadaşlar size Katılıyorum 1 sene fazla bence 6 Ay olmalıydı.  :hehe-onion-head-emoticon:  Neyse adminlerimiz Forum Kurulduğundan beri Formda takıldıkları için 1 sene kısa Gelmiş  :depressed1-onion-head-emoticon:

Güzel kardeşim ömrünün bırak bir senesini, altı ayını dahi neden Fc kurmak için ipotek altına alman gerekiyor? Zamanlama kuralı kabul edilemez bir kural. Fc kurmayan arkadaşlar bile sağolsunlar buraya mesaj yazıp kuralın yanlışlığını dile getiriyorlar. Şahsi fikrim, eğer başıboş Fc'leri durdurmak istiyorlar ise daha farklı kurallar getirilebilir. Bu kurallar da Fc sahipleri ile Fc üyelerinin oylamasına sunularak bir karara varılır ise daha da güzel olur diye düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaklaşık bir yıl önce üye olmuşum, yorum sayıma bakın.  :cool-onion-head-emoticon:

o senin Hergün aktif olmadığını Gösterir biz Otaku 'yuz Her günümüz anime ve anime tartışmaları ile geçiyor ben yaklaşık üyeliğimi 5 ay önce almıştım.

İleti sayısına bak bu Normal'Dir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.