Jump to content

Toprakezgi

Önerilen İletiler

Söz konusu olan şey spoiler olunca sus pus oluyorum ya ondan. :D ben bu cevaba daha çok merak ederdim açıkçası. :D Ama çok istiyorsan görüp görmeyeceğini söyleyebilirim. :D Bu arada yorum atmayı unutmuşum neredeyse. Forum hayatım boyunca hiç bu kadar uzun süre girmediğim olmamıştı. :D

Çok hızlı ilerliyorsun 194 çok iyi ya. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 57
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Karakter Özellikleri Kilosu: 64 kg Boyu: 180 cm Saç rengi: Siyah Göz rengi: Grimsi-mavi Kan grubu: 0 Doğum Tarihi: 31 Ocak Zampaktou: Senbonzakura (ShiKai: Senbonzakura/BanKai: Senbonzakura Ka

Add Me :D A:DS:F

Söz konusu olan şey spoiler olunca sus pus oluyorum ya ondan. ben bu cevaba daha çok merak ederdim açıkçası. Ama çok istiyorsan görüp görmeyeceğini söyleyebilirim. Bu arada yorum atmayı unutmuşum neredeyse. Forum hayatım boyunca hiç bu kadar uzun süre girmediğim olmamıştı.

Çok hızlı ilerliyorsun 194 çok iyi ya.

Benim de internet sorunlarım var.Kesiliyo habire. :(

Baya bir sardı bir de bütün fillerları ve Renji,İshida ve Sado'nun Espada'larla dövüşünü hızlandırarak izledim . :D O yüzden hızlı ilerledim sanırım.Neyse görüp görmüyceğimi söyleme. .D Şimdi de izlemek istemiyorum. :D Kaçıncı bölümde biticeğini bildiğim için üstüme bir ağırlık çöktü. :ph34r: :wacko:

Neyse FC'ını daha fazla işgal etmiyim. :D

Sen de benim yorumumu cevaplarken gülücklerimi silmiştin acısını çıkarıyorum şindii. :D :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama bi tercih yapmam gerekiyordu senin ifadelerin mi yoksa benmkiler mi ? Seninki.bir kere goruldugu icin kendiminki sakladim. :P

Bu arada ben de bir yerleri.hizlandirmistim hatta ciddi ciddi programda hizlandirmaya basmistim ama hamgi bolumlerdi bilmiyorum. Bir de ben bir filleri izlemedim altyazisi yoktu sonra bulunca da acasim gelmedi. Bitecegini anlayinca oyle oldu bende de. Bu arada isgal etmis olmuyorsun keske butun uyeler konussa. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.