Jump to content

Monkey D. Luffy (FC)

Turk Panter

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

fitilim sana luffy.millet seni dövdükçe fitil oluyorum.çıldırıyorum karşılık veremediğinde

Beni de eklermisin en sevdiğim karakter ace ve luffy :)

Her gün güneş batana kadar kendimizi çamurla kirletirdik Bu kadar ahmakça ziyan etiğimiz o günleri bir kenara atmak zor. Ben bir hayalperestim ama böyle biriyim işte. Yapboz gibi parçalanmak istemiyorsan sorun değil Sana göre bir kimsenin evet demesi hayır demesiyle aynı. Her zaman özgür olacağımızı sanmıştık. Rüzgar yarına doğru estiğinde yapboz parçalanmış olsa bile kimse bizi suçlamayacak. O gü

n hayallerimizin yanlış olmadığına inandık. Sadece sert denizlerin ötesine geçtik. Kalbinde taşıdığın acıyı her zaman biliyordum. Gemiyi terketsen ve ve farklı bir dünyada olsan bile sonuçta gülümseyebileceğiz. Şimdi bile hayal kurmaya devam ediyoruz. Kucaklanmış hayallere tutunmaya devam ediyoruz. Bugün sert denizlerle mücadele edeceğiz. Acı çekerken bile sözlerimiz yalanlara dönüşmeyecek. Ve birgün, gemiyi terkeden ve farklı bir dünyada olan sana, o tamamlanmış yapbozu göndereceğim.

Merry den ayrılırken çalan parça.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.