Jump to content

Hint filmleri izleyen var mı ?

Önerilen İletiler

Genelde japon-kore-amerikan gördüm sitede dedim bakalım hint filmlerini beğenenlerde var mı acaba. :D

Mesela ben çok severim Aamir Khan filmleri çok kaliteli ve mükkemmeldir bence. Kesinlikle tavsiye ederim :D

Sizinde beğendikleriniz varsa bana tavsiye edebilirsiniz :D

İzlediğim filmler

3 İdiots

Her Çocuk Özeldir

My Name is Khan

Ghajini

Fanaa

Jodhaa Akbar

Ghajini ve 3 idiotsu şiddetle tavsiye ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 101
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Genelde japon-kore-amerikan gördüm sitede dedim bakalım hint filmlerini beğenenlerde var mı acaba. :D Mesela ben çok severim Aamir Khan filmleri çok kaliteli ve mükkemmeldir bence. Kesinlikle tavsiye

arkadaşlar geçenlerde çok güzel bir film izledim çok güzel gözüm yaşardı sizinde böyle güzel bir filmi izlemeniz gerektiğini düşündüm :)   buyrun izlemek için linki:http://www.filmifullizle.com/taare-

Barfi'yi öneriririm. Romantik türünü sevmem fakat bu film bence türünün en iyilerinden.

Bollywood'un hastasıyız :D Son zamanlarda sinemada gelişme gösterdiler. Bunda tabi Aamir Khan'ın etkisi büyük. Her ne kadar filmler uzun sürsede, ben şarkılarını çok seviyorum, ayrıca çok renkli insanlar :lol:

Benim favori sanatçım ise Asin ( Ghajini'de Kalpana )

Film önerilerine gelince, zaten Aamir Khan'ın en güzel filmlerini izlemişsin, onların dışında bir iki tane daha sana A.Khan filmi öneririm, tabi ki diğerleri kadar güzel olmasa da, A.Khan hatrına izlenir ;)

-Rang Da Basanti

-Dhobi Ghat

-Lagaan: Once Upon a Time in India

-Mangal Pandey

Bunların dışında izlediğim ve beğendiğim bir kaç hint filmi ise;

-Ready

-London Dreams

-Housefull 2

-Bodyguard

-Black

-Jaane Tu Ya Jaane Na

Şimdiden iyi seyirler =)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ek Tha Tiger filmini izlemenizi öneririm hem konu olarak güzel hemde çekimlerin bir kısmı Irak olarak gösterilen yer Mardin'de bir kısmıda İstanbul'da geçiyor. Film benim çok hoşuma gitmişti. :)

Hint filmi ve çekimleri türkiyede mi olmuş ? :blink: Kesinlikle izlemem gerekiyor :D Saol iyiki söyledin izliyim ben bunu hatta arkadaşlarımada izletim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.