Jump to content

Mirai Nikki

Önerilen İletiler

bu arada son bölüm bitiyo ending giriyo araya daha sonra birkaç saniyelik bir sahne daha var izlemedi mi kimse orayı :D

kavuşuyorlar..çünkü yukiterunun günlüğü değişiyor ve yuno yanıma geldi mi ne öyle bir şey yazıyor happy end :D

İzlememiş olabilirler :mellow: Ben de kapatıcaktım tam onu görünce :ph34r: Nasıl oluyor ki o -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 57
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bilgi :Yukiteru Amano ( Yuki ) insanlarla konuşmak yerine; hayali dostu olan uzay ve zamanın Tanrı'sı, Deus Ex Machina beraberliğinde telefonuna günlük tutmayı yeğlemektedir. Lakin Yuki'nin, Deus'un h

• 2 hafta sonra...

İzlememiş olabilirler :mellow: Ben de kapatıcaktım tam onu görünce :ph34r: Nasıl oluyor ki o -_-

fma brotherhoodda da öyle oluyodu ya :D izleyodum bölümü ending giriyodu hop diğer bölüme atlıyorum anaa ne olmuş kopuk kopuk bir bakıyorum önceki bölümün tee en sonunda bir sahne daha varmış birkaç saniye maniye ama çok şey değiştiriyor :D gıcık bi durum :mellow:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fma brotherhoodda da öyle oluyodu ya :D izleyodum bölümü ending giriyodu hop diğer bölüme atlıyorum anaa ne olmuş kopuk kopuk bir bakıyorum önceki bölümün tee en sonunda bir sahne daha varmış birkaç saniye maniye ama çok şey değiştiriyor :D gıcık bi durum :mellow:

Bak bunu öğrendiğim iyi oldu :D Geçen ben de başladım Brotherhood'a. İlk 15 bölümün sonunda yoktu. [İlk ending çok şekerdi ondan hep izledim sonuna kadar :ph34r: ] Teşekkürler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.