Jump to content

Mavis vs Zeref

darkreaper07

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

kardeş grimoire hearth çağırmamışmıydı acnologiayı.121.bölümde Zeref hadesin gemisinde belirdiğinde ''-tetiği çeken sizlersiniz,Acnologia bu çağın sonunu haber verecek şeytani işleriniz onu çağırdı''d

evlendirin ozaman bu ikisini :D şaka bir yana zeref daha ağır basıyor 

Zeref'i fazla hafife alıyorsunuz  :D  Hepsini ezer geçer... :embarrassed4-onion-head-emotico

Manga olsa son noktayı koyardım ama... :rolleyes: Animeye göre değerlendireceğiz

Zeref alır bir kere mavis dövüşme konusunda pek iyi değildir herhalde iyi değil dediğim makarov ayarında fiziksel gücü vardır yine genellikle strateji ve mühür tarzı büyü gücü var gibi görünüyor kısacası mavis'in savunma acayip kuvvetli ama zeref'in karanlık büyüsü ve kendinde büyüsünü bastırdığı taktirde bile bulunduğu yeri yok ediyor natsu bile geberiyordu igneelin atkısı olmasa sonra en karanlık lonca olan grimineo heart'in(böyle bir şeydi herhalde)ve fairy tailin 2. ustasına çöp muamelesi yapması ne denli güçlü biri olduğunun göstergesidir kısacası zeref kazanır 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 1 sene sonra...
  • 4 hafta sonra...

zeref 400 yaşında.tecrübenin stratejinin alası onda.mavis bi lonca efendisi sonuçta.ama zeref büyü dünyasının kurallarını koyan adam acnologia kim zerefin yanında?ikisini de alsın.zaten onu insandan ejdere çevirmenin altında imzası olan isim zeref. tenroujima'ya bile zeref çağırdı acnologia'yı

Tamamen katılıyorum dediğine. +1

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Animede Zerefle Natsunun bağından dolayı Zerefi natsu yokeder.Ama ben mangaka olsam Mavisin yoketmesini tercih ederdim.Çünkü bu senaryo daha gerçekçi.

rZ498N.png

Dediğin olanaksız dostum Zeref'i Acnologia bile öldüremez ama Zeref'i öldürmenin Zeref'in bildiği başka bir yolu var sanırım bir teori öne sürecek olursam yalnızca Ancseram'ın lanetine kapılmamış biri bunu yapabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.