Jump to content

En büyük hatan !!?

Elsia Sama

Önerilen İletiler

Kel oldugu için fizik hocamın kafasına şaplak atmam en büyük hatalarımdan sadece bir tanesi askdlşfdsklşg Sonra benim için kötü anlar geçmişti xdxd

-Naber lan ismooo

+.......

Cidden dedim hangi kafayla bende bilmiyorum asdklşsdg 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 93
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir öğretmenin kafasına yanlışlıkla silgi atıp kaçtım :ph34r: :ph34r: ve yıllarca sınıfa her gelen beni alıp öğretmene verecek sandım :D

Bence de fene gecmemekle iyi etmissin aslinda anadoluya giren hocalardan daha iyi oluyolar da tıp okumak isteyen vs. Fen e gitsin bence insanın içini çıkarıyo resmen o ders yoğunluğu . Alahiiim Dostu

Anime izlemek için okula 45 Gün devamsızlık yapmam.  -_- 

Bana sağlıksız bir şekilde takıntılı olan hocamın fotoğrafını kazara beğenmek :ph34r:

Ahahaha.. Her işte bir hayır vardır belki aranız düzelir :D

Değer verdiklerimin iyiliğini düşünürken farkında olmadan kalplerini kırmam :unsure: ( Gerçi daha sonra gönüllerini bir şekilde alıyorum ama hep pişmanlığım olarak kalıyor :ph34r: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gecenin bir yarısında minecraft korku haritası videosu açmıştım,bir de uykuluyum(artık neyin kafasıysa) neyse izlerken dahada uykum geldi gözlerim kapandı(bir yere kadar sıkıcı zaten) tam uyudum uyuyacam telefondan bi çığlık sesi geldi yattığım yataktan hopladım bi güzel de sövdüm :D (minecraft bu ne kadar korkunç olabilir ki derseniz haklısınız sesten korktum zaten) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

En büyük hatam, evde yalnız patatesli köfteyi ocakta ısıttığımı unutup bilgisayara dalmam ve yanık kokusunu algıladığımda kaynayan tencereyi ocaktan alıp "tahta" masaya koyup masayı yakmamdır...

Bir de biraz daha küçük bir hata ; küçükken, annemin işi varken zilin çalması ve deliğe bakmadan yabancıya kapıyı açmış olmam. Eminim herkesin başına gelmiştir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.