Jump to content

En büyük hatan !!?

Elsia Sama

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 93
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir öğretmenin kafasına yanlışlıkla silgi atıp kaçtım :ph34r: :ph34r: ve yıllarca sınıfa her gelen beni alıp öğretmene verecek sandım :D

Bence de fene gecmemekle iyi etmissin aslinda anadoluya giren hocalardan daha iyi oluyolar da tıp okumak isteyen vs. Fen e gitsin bence insanın içini çıkarıyo resmen o ders yoğunluğu . Alahiiim Dostu

Anime izlemek için okula 45 Gün devamsızlık yapmam.  -_- 

Bence de fene gecmemekle iyi etmissin

aslinda anadoluya giren hocalardan daha iyi oluyolar da

tıp okumak isteyen vs. Fen e gitsin bence insanın içini çıkarıyo resmen o ders yoğunluğu . Alahiiim

Dostum yanliz diilsin Bende 6. Sinifta hocanin alnina basketbol topu firlatmistim ... hoca bayilmayaydi ayvayi yemiştim beni arkasinda gorseydi napardim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Zannediyosun.. O da iyimis

Peki sen 6 sinifta sevdiğini söyleyip reddedilince kalan 4 yil o kisiyi gormekle kaldin mi ## hayatim da yaptığım en kötü hatam .O yuzden hic beklemeyip okulumu değiştim Kolej havasi ayri oluyomus o da benim iyice kafami acti . Ve ben hala o cocuğun gittiği liseyi arıyorum

2012 yılına ait cevapları alıntılamak  :blink: Değişik bir fantazi  :mellow: Lütfen mesaj yazarken daha dikkatli olalım  -_-  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

salak olmam

Sen salak değilsin sana kendini böyle hissettirenler affedersin ama salak hem salak diyebilmen için kendine salak olman gerek bu da demektir ki bir açıklaması vardır salağın bu senin dediğin duygularının karmaşası kendine şöyle diyip durma lütfen.Salak değilsin olsa olsa iyi niyetlisindir saf kalplisindir kendini aşağılama, anlaştık umuyorum :D

bak salak neymiş :)

''Yaşamda yaptığı davranışlarında kabul edilebilir davranışların dışında davranan,boş konuşan, yanlış hareket eden kişidir.

TDK ya göre ise:Giyinişinden, konuşma ve davranışlarından seviyesiz, dengesiz ve saf olduğu anlaşılan kimse.'' 
Sen kendini aşağılama ki kimsede seni aşağılayacak gücü kendinde bulamasın ;D hem kaldı ki hala ısrar edeceksen salak olduğunda kime ne ? herkes kendine baksın konuşsun kimin ne olacağı belli olmaz hayatta. -konu kaynatmış gibi oldum mu ? pff olduysam özür dilerim bunu yazmadan duramadım -_--
her ne ise konu kaynatmamış olmak adına şunu diyeyim bari 'Her seferinde bir şeyleri tam başaracakken yarı yoldan dönmem ve her şeyin yine başa sarması diyebilirim sanırım :D -oldu bu evet xD-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen salak değilsin sana kendini böyle hissettirenler affedersin ama salak hem salak diyebilmen için kendine salak olman gerek bu da demektir ki bir açıklaması vardır salağın bu senin dediğin duygularının karmaşası kendine şöyle diyip durma lütfen.Salak değilsin olsa olsa iyi niyetlisindir saf kalplisindir kendini aşağılama, anlaştık umuyorum :D

bak salak neymiş :)

''Yaşamda yaptığı davranışlarında kabul edilebilir davranışların dışında davranan,boş konuşan, yanlış hareket eden kişidir.

TDK ya göre ise:Giyinişinden, konuşma ve davranışlarından seviyesiz, dengesiz ve saf olduğu anlaşılan kimse.''

Sen kendini aşağılama ki kimsede seni aşağılayacak gücü kendinde bulamasın ;D hem kaldı ki hala ısrar edeceksen salak olduğunda kime ne ? herkes kendine baksın konuşsun kimin ne olacağı belli olmaz hayatta. -konu kaynatmış gibi oldum mu ? pff olduysam özür dilerim bunu yazmadan duramadım -_--

her ne ise konu kaynatmamış olmak adına şunu diyeyim bari 'Her seferinde bir şeyleri tam başaracakken yarı yoldan dönmem ve her şeyin yine başa sarması diyebilirim sanırım :D -oldu bu evet xD-

hiç bu kadar duyqusallaşmamışdım
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hiç bu kadar duyqusallaşmamışdım çok çok çok teşekkür ederim yaaaa beni yalnızca siz anlıyosunuz

Anlarım, seninle neredeyse aynı şeyleri hissediyoruz ondandır xD hem empati yani birazcık empati her şeyi kolaylaştırır. Bende sana teşekkür ederim :D duygusallaşma  ya bende şimdi duygusallaşıcam o olacak ://

-iletimi beğeneydin iyiydi :D ehhuhaeheh xD ne çıkarcıyım aman YaRabbi xD  :P-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.