Jump to content

En büyük hatan !!?

Elsia Sama

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 93
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir öğretmenin kafasına yanlışlıkla silgi atıp kaçtım :ph34r: :ph34r: ve yıllarca sınıfa her gelen beni alıp öğretmene verecek sandım :D

Bence de fene gecmemekle iyi etmissin aslinda anadoluya giren hocalardan daha iyi oluyolar da tıp okumak isteyen vs. Fen e gitsin bence insanın içini çıkarıyo resmen o ders yoğunluğu . Alahiiim Dostu

Anime izlemek için okula 45 Gün devamsızlık yapmam.  -_- 

• 5 ay sonra...

Güzel sanatlar lisesine kaydolmamam. Ne kadar aptalmışım gerçi hala öyleyim. Kendimi garantiye alabileceğim bir mesleğim olsun diye yeteneğimin olduğu şeyi yapmayı bıraktım. Yıllarca ders çalışmaktan elimde köreldi. Eskisi gibi çizemiyorum. Üstüne birde üniversitede de aynı salaklığı yaptım.  Bölümüm elektrik elektronik mühendisliği. Bölümümü ilginç bulmuyor değilim ama beni mutlu etmeyeceğini de biliyorum. Mutlu değilim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Avatardaki_Agac, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Her şeyin geç farkına varmak, geçmiş yılların ve zamanın değerini bilmemek. Şu konuya 2012de atılan ilk mesajları görünce o yıllar gözümün önüne geliyor ve keşke o yıllardan beri anime izleseymişim diyorum

Hiçbir şey için çok geç değil. "Farkında" isen eğer hala yoluna devam edebilirsin. 

Pseudohomophylus, 19.08.2020 - 02:59 tarihinde yazdı:

"Pişmanlıklar içinde öleceksin" gibi eleştiriler ile kendime karşı gaddar olmam:depressed1-onion-head-emoticon:

Artık bu kadar gaddar değilim, tanrım teşekkür ederim.:cute2-onion-head-emoticon:

Sonraki en büyük hatam sağlığımı ötelemek.:help-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.