Jump to content

Guilty Crown izleyenleri buraya alabilirmiyim ... (SPOILER İÇERİR!)

gereksiz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konunun hortlaması iyi olmuş. Hem kısa bir nostalji yaşattı hemde benim gibi bu kadar çok seven başka birilerini bulmak mutlu etti. Guilty Crown'un insanı ele geçirme akımı 3 aşamalıdır: 1. Seni 10

• 3 hafta sonra...

Vakit bulamıyorum zaten, şöyle oturup bol bol anime izleyebileceğim zamanlar da gelecek (inanıyorum) o zamana kadar spoilerları unuturum umarım :D

angel beats izlemeden önce animenin yorumlarına göz atıyım dediydim de finalini öğrenmiş bulundum.

kalp meselesi

gerçi finale gelene kadar aklımdan çıkmadı ama finali gördükten sonra devasa bir ha..tir eşliğinde spoiler aldığımı unutup bitirdim animeyi gözümde yaşlar eşliğinde :D guilty crown'da da bu spoilerı yemişsin ama animenin asıl vuran yeri burası değil, yani beni burası vurmadı, o son ending varya orası bitirdi beni, izleyenler hatırlar sanırım.

devamı spoiler!

o değil de final gelmeden önce tsugumi "hadi koçum git kurtar kızı sonra da HAPPY END!" dediydi ben de çok ümitlenmiştim, ama sonra anime osmanlı tokadını baştan öğretti bana sağolsunlar finalde umarım sıçmaz diyordum, ağır sıçtılar, ağzıma sıçıp bıraktılar hem de. izleyeli 1 aya yakın oldu ama bana göre code geass ile eş değerde bi anime bulabildiğim için hala aşırı etkisi altındayım animenin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

angel beats izlemeden önce animenin yorumlarına göz atıyım dediydim de finalini öğrenmiş bulundum.

kalp meselesi

gerçi finale gelene kadar aklımdan çıkmadı ama finali gördükten sonra devasa bir ha..tir eşliğinde spoiler aldığımı unutup bitirdim animeyi gözümde yaşlar eşliğinde :D guilty crown'da da bu spoilerı yemişsin ama animenin asıl vuran yeri burası değil, yani beni burası vurmadı, o son ending varya orası bitirdi beni, izleyenler hatırlar sanırım.

devamı spoiler!

o değil de final gelmeden önce tsugumi "hadi koçum git kurtar kızı sonra da HAPPY END!" dediydi ben de çok ümitlenmiştim, ama sonra anime osmanlı tokadını baştan öğretti bana sağolsunlar finalde umarım sıçmaz diyordum, ağır sıçtılar, ağzıma sıçıp bıraktılar hem de. izleyeli 1 aya yakın oldu ama bana göre code geass ile eş değerde bi anime bulabildiğim için hala aşırı etkisi altındayım animenin :D

Ne sandın. Hele birde beni sor. 3 kere izledim 3 'ünde de ağlattı beni...

Üstelik öyle kolay kolayda ağlamam..

Zaten 3 tane anime vardı ağlatabilen onlara helal diyorum..

Ama Guilty Crown gibi bir başyapıt nasıl oluyor da bu kadar az seviliyor Türkiyede anlamıyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohoo :huh:Konunun adını değiştirdim, istediğiniz kadar spoiler verin :lol:

Bu arada bu konu sayesinde guilty crown u izlemeye devam etmeme gerek kalmadı. :mellow:

sen sadece sonu için anime izliyorsan zaten izleme :D birde ben konuda izledim ve sonu kötü bitti tartışalım dedim ve izleyenlerle :D izlemiyen arkadaş merakına yenik düşüp buraya giriyorsa o spoiler llarıda açar kaç yıllık animeciyiz kendi saflığına kızıcanıza bize patlamayın :D

Ne sandın. Hele birde beni sor. 3 kere izledim 3 'ünde de ağlattı beni...

Üstelik öyle kolay kolayda ağlamam..

Zaten 3 tane anime vardı ağlatabilen onlara helal diyorum..

Ama Guilty Crown gibi bir başyapıt nasıl oluyor da bu kadar az seviliyor Türkiyede anlamıyorum..

onun nedeni kötü son yani bizim milletimize kötü sonlardan gına gelmiş dizi ve filmlerimizde azda olsa mutlu son istiyor :D zaten çocuk kör oldu kız öldü ben bir erkek olarak izlerken kendimi ana karakterin yerine koydum ilk den bir kaç bölüm ezikti oralarınnı ben şahsen beğenmedim sonra güzelleşti sonunda düşündüm benim sevdiğim kız ölse kör ve sakat kalsam ben nasıl gülümsiye bilirim belki kızı düşünürek belki :D ben sonunda kız ölünce o tekerlekli sandalyedeki kızla aralarında bir şey olucak sanıyordum :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

En sevdiğim sahne okuldaki cocuklarının lideri olduğu sahneydi piskopata bağlamısdı ozaman :=)                                                                                                                                          

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shu Reyiz sonunu çok iyi açıklamış. Üstüne yorum yapmaya gerek yok.

Bi ara ne gıcık oldum animeye o kadar övgüye bu mudur dedim ama sonra toparladılar Allahtan.

Şu sarı çocuğa ne oldu onu göstereydiler iyiydi. İmana gelmiş olarak görmek isterdim kendisini :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konunun hortlaması iyi olmuş. Hem kısa bir nostalji yaşattı hemde benim gibi bu kadar çok seven başka birilerini bulmak mutlu etti.

Guilty Crown'un insanı ele geçirme akımı 3 aşamalıdır:

1. Seni 10 mu 15 mi işte ilk sezon bitene kadar izlettirir mutlu sonu verir mutlu olursun.

2. Sonrasında daha hiçbir şeyin bitmediğini anlar merakla (bir oturuşta bitirir) izler ve O hiçbir animede olmayan mükemmel sonu anlamaya çalışırsın.

3. Anlayabilirsen çoktan etkisine kapılmışsın demektir. Biraz garip hissedersin, hayatı sorgularsın.

3 buçuk : Muzikleri var ya o muzikleri... hala usanmadan bikmadan dinlerim butun ostlerini.

Beni ilk izlediğimde o kadar etkilemisti ki şu an ff yazabiliyorsam bütun sebebi animenin bu kadar guzel olan sonudur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.