Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

Benim şu ana kadar başlayan çevremi ele alırsam.. 9/10'u AOT ile başladı.

Bunun dışında Psycho-PassSteins;Gate veya Violet Evergarden gibi animeler de bence gayet uygun :relax2-onion-head-emoticon:

(Gerçi, kişi yeniyse eğer Psycho-Pass ağır gelebilir)

Ama sanırım, animeyi sevdirme konusunda Elfen Lied ve Death Note bunlara göre daha ön planda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

Death Note - AOT gibi animeler çok fazla profesyonel bence biri anime izlemeye bu animelerle başlarsa diğer animeleri izlemekte zorlanabilir. Bence ilk başlayanların Demon Slayer, Akame ga Kill, ve Tokyo Ghoul gibi animelerden başlaması gerekir. Bir de Naruto, One Piece, Bleach gibi animelerden başlarsa diğer izlediği bütün animeleri bunlara göre yorumlayıp daha az zevk alabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Boku no Hero Academia bence başlangıç için gayet uygun.Animeler hakkında genel bir izlenim elde edilebilir.Death Note,Attack on Titan,Evangelion gibi animeler özgün olduğu için diğer animelerden de bu tarz şeyler bekleyebilir.Uzun serilerde insanın soğutur gözünü korkutur.Boku no Hero Academia uzun değil,kötü değil,çok iyi değil çok özgün de değil izleyen kişi animeler hakkında genel bir izlenime sahip olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ben başlatmazdım.

Daha doğrusu başlatan kişi ben olmazdım.

Bir kaç site adresi verir daha sonra kendi haline bırakırdım.

Merak eden bir şekilde içine düşüyor zaten kendisine hitap eden devam ediyor, hitap etmeyen de eksik kalsın.

Çok da fifi.

Pseudohomophylus, 21.06.2020 - 14:33 tarihinde yazdı:

Hayatımıza giren her insanın bizden bir şeyleri az başka şeyleri çok bildiğini düşünürsek bir zamanlar cahil olman gayet de normal velhasıl bana göre hayat bir yolculuk ise animeler de beni o yolculukta dinlendiren güzel manzaralar gibi gelir biz başımızı çevirip o manzaraların tadını çıkarıyoruz başkasının ne kaçırdığı umurumda değil :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Fikrim hala bu yönde :relax1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.