Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

İlk izletilecekler arasında bence shounen olmalı ve fantastik ögeler barındırmalı. Örnek olarak SAO, Busou Renkin, Death Note gibi seriler ve eğer kişinin ilgi alanındaysa Hellsing. Zaten bu gibi seriler ilgisini çekerse kendi tarzına kişiliğine göre araştırıp seçmeye başlayacaktır animeleri. Bayanlarda da önceki cevaplarda verilmiş olan Kaichou wa Maid Sama, Vampire Knight olabilir. Bunlardan sonra gerisi gelir zaten.

Bir arkadaşıma Death Note ilgini çekebilir bir bak istersen demiştim. Haftasına bitirmiş şimdide One Piece güncele gelip Bleach izlemeye başladı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

kardaşlarım naruto demeyin tamam bir hata yapıp ilk izlemişsiniz ama durum beli. Adam evren seviyor düzenli bir ilerleyiş seviyor bu yüzden one piece ilgisini çekicektir ama ben ilk her zaman death note derim.

Romantik seri ,stememiş adam kısa vericem diye de saçma serileri vermeyin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

great teacher onizuka tabi çizmlere ve efektlere takmazsa eğer takarsa vagabond okuturum :D

Hacı mangaya başlarsa animeyi hiç sevmez diyeyim,vagapond diyecektim bende tam ama gto konusunda pek katılmıyorum çok severim kesinlikle izlenmeli ama got sever biri vagapond one piece sever gibi...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hacı mangaya başlarsa animeyi hiç sevmez diyeyim,vagapond diyecektim bende tam ama gto konusunda pek katılmıyorum çok severim kesinlikle izlenmeli ama got sever biri vagapond one piece sever gibi...

anime sevmesin zaten sonra neden manga sessiz ya der falan birde onunla uğraşmayalım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.