Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Hea evet :D

kötü yanı Light'ın ölümüydü ve L bile bulamamasına rağmen Near çözdü işi o da saçmaydı ama kesinlikle izlenmesi gereken bir anime ^^

ama sonunda

Near da söylüyor L durumu bu kadar ileriye götürmeseydi ben kesinlikle bulamazdım diye sonuçta near ve mello nun geçemediği tek kişi L di

:) katılıyorum kesinlikle izlenmesi ve izletilmesi gereken bir seri hele kıvrak zeka ile yapılan karşılıklı hamlelerin olduğu filmleri seven kişilere önerilebilir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

• 2 hafta sonra...
Death note her kişiyi animeden soğutmaz.Arkadaşının nasıl biri olduğunu biliyorsun yani ona göre bir tarz verebilirsin ama gene öneri veriyim katagöriye göre.(BU arada kesinlikle üç büyükle başlatmanı önermem.Kısa animelerden başlaması onun için daha iyi olur.Animeyi bir tam öğrenip kültürünüde bilince narutoya başlamalı.Yoksa forum ve tartışmalarda örn narutoya bşaladıysa naruto tartışmalarında spoiler ne bilmediği için yanlışlıkla okuyabilir ynalış bir yorum yapıp banlanabilir bile.) Romantik ise vede komedi seviyorsa skip beat öneririm.Kaichou wa maid samada olur.Aksiyon komedi istiyorsa beelzebub tarzı şeyler izleyebilir ama bölüm sayısı 25ten fazla olmasa iyi olur.Alışma turlarını yaşamalı ilk :D Sonradan onun senin ona gösterdiklerin arasından hangisini beğendiyse ona göre üç büyükler birini izletmeye başlamalısın.Önce kısa animeler önerip bir bak ne atrz seviyormuş ona göre öneri ver diyorum :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Arkadaşınızı biraz seviyorsanız Naruto'dan başlatmazsınız. sonra bağımlılık yaratıyor, izlemek için uykusuz kalınıyor dersler düşüyor falan... (True story, bro)

70-130 arasını final tatilinde izlemiştim hala o sene sınıfta kalmadığım için şeker dağıtasım geliyor :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

70-130 arasını final tatilinde izlemiştim hala o sene sınıfta kalmadığım için şeker dağıtasım geliyor :D :D

Ben ilk yazılılarda da ikinci yazılılara kadar o kadar çok izledim ki hala dersleri toparlayamıyorum. Beni Naruto'ya başlatan arkadaşsa filler sezonunda durdu derslere çalıştı. Biraz gıcık bir durum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ben ilk yazılılarda da ikinci yazılılara kadar o kadar çok izledim ki hala dersleri toparlayamıyorum. Beni Naruto'ya başlatan arkadaşsa filler sezonunda durdu derslere çalıştı. Biraz gıcık bir durum.

Ör: Cuma sınavım var ve ben buralarda takılıyorum (Gidip çalışayım bari :) ) Ama bir çözüm buldum Çalışmak istemediğim zamanlar Rock Lee yi aklıma getiriyorum hemen azim geliyor bana :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ör: Cuma sınavım var ve ben buralarda takılıyorum (Gidip çalışayım bari :) ) Ama bir çözüm buldum Çalışmak istemediğim zamanlar Rock Lee yi aklıma getiriyorum hemen azim geliyor bana :D :D

Denedim. Rock Lee gibi dedim ki bugün 200 soru çözersem Naruto izleyeceğim. (OLMADI)

Sonra Gaara gibi "Çok çalışıp beni sevmeyen öğretmenlerime kendimi kabul ettireceğim" dedim. (OLMADI)

Bu sefer kötü yola sapıp Sasuke gibi "Gıcık matematikçiden intikam alacağım, yazılıya çok iyi çalışıp" dedim. (OLMADI)

Adam olayım dedim Naruto olayım dedim "Sınıf birincisi olacağım" dedim (OLMADI)

Benden bir nane olmuyormuş yani... Ne yapayım... Belki Shikamaru gibi dahiyimdir... Hani bir umut... Zeki ama çalışmıyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.