Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

valla şu an ben bir sürü kişide anime tepkilerini izledim ilk onların hoşlandığı izlemekten keyif aldığı dizilerin konusunda  bir anime ile başlatıp yavaş yavaş bağımlı yapıcan :D  mesela bir arkadaşım vardı   yani ona direk cod geass yerine direk attack on titan  la başlattım şimdi ecchi izliyor  ne yaptın len bana dedi bi ara :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence ilk önce sevdiği tür sorulmalı sonra o türe uygun izlediği ilk andan itibaren bırakamayacağı bir anime izlettirilmeli derim ben. ilk animeden sonra aynı türden birkaç anime daha (bağımlılığı arttırıyoruz) :evil-smile-onion-head-emoticon: . sonra diğer türlerin efsaneleri izletilmeli bence. :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O kişinin kişiliğinede bağlı tabii.

İlk başta izlenilecek anime BLEACH

ilk başta çizimler kötü diyenler var ama adam daha hiç anime izlememişki. Görüntü kalitesini hangi animeyle kıyaslayacak ??

başta bi 5-10 bölüm izlerse konuyuda kavrayıp muhtemelen fiileri atlayıp 15 günün sonunda(ortalama) 309.cu bölüme gelir.

finalide 3-4 günde yapıcağına eminim .

bu olayların sonunda anime dünyasına adımını atmış olur arkadaşımız..

deney yaklaşık 10 kişinin 9'unda bu sonucu vermiştir.

-Deneyin uygulandığı kitle : LİSELİ

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.