Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

• 3 hafta sonra...

Kızsa bence ilk önce romantik komedi animeler izletilmeli :) (Örnek:Kaichou wa Maid Sama!,Lovely Complex vb.) Ama bir arkadaşıma Maid Sama'yı izlettiğimde sıkıcı dedi faydasını göremedim :( Başka anime türü deneyeceğim artık :D Erkekse dört büyükler izletilmeli bence ama nedense Naruto ilk başta daha fazla bağlıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

(Örnek:Kaichou wa Maid Sama!,Lovely Complex vb.) Ama bir arkadaşıma Maid Sama'yı izlettiğimde sıkıcı dedi faydasını göremedim :( 

Arkadaşın haklı, benimde sıkıldığım zamanlar oldu baya bu animeyi izlerken, birde arkadaşın daha yeni başlıyor izlemeye yani,  lovely complex bir ihtimal işe yarayabilir ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu izleyen kişiye bağlı.ben mesela heyecan dolu fantastik yapımları daha çok seviyorum.ilk olarak da sword art online ile anime izlemeye başlamıştım ama animelere bağımlılık yaptıran seri fairy tail olmuştu.bu yüzden fairy tail ile başlatırdım sonrada sıkılırsa ( ki çoğu kişi fairy taili yarısında bırakıyor )  bleach'e başlatırdım.tabii daha romantik sevenler için kaichou wa maid sama yada lovely complex çok uygun.

Darker than black , d.gray man da bence ilk izleyenlere animeyi sevdirmek için çok uygun seriler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.