Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

Bu kişinin tercihlerine bağlıdır.Tabi yaşlarına da bağlı diyebiliriz.Olgun kişiler seinen türünde veya ciddi aksiyon olan animeler hoşuna gider diyorum.Tabi bu bir varsayım sadece.13-18 yaş araları belki hem biraz komedi hem de aksiyon , dram gibi animeler hoşuna gider.Bunu kendime baz alarak söylüyorum.Eminim ki çoğunluğun ilk animeleri Death note , Tokyo ghoul , Shingeki no kyojin gibi bilindik animelerle başlamışsınızdır.Bunun içinde bende varım.Benim de ilk animem Death Note idi.Pişman mıyım ? Tabiki Hayır.Öneririm de. Sıkılmayacağınız bir anime lazım ilk 10-20 animenizde yoksa anime sektörüne ilginiz gittikçe düşer.O yüzden saçma sapanak animeler izlemeyin derim

1-) Aksiyon , akıl oyunları (kurnazlık da diyebiliriz ) seviyorsanız..

★Death Note 

★★One Outs  ( Spor kategorisi de var )

2-) Doğaüstü Güçler 

Bu benim en sevdiğim kategoriler.Fantastik animeler her zaman tercihim..

★Ao no Exorcist 

★Boku No Hero Academia

★One Punch Man

Fullmetal Alchemist Brotherhood (FMAB)

Noragami

Akatsuki no yona

★★Pandora Hearts

3-)Spor , Komedi 

★Kuroko no basket 

★Haikyuu!! 

Bu animeler vazgeçilmezimdir.Spor tagını ilk gördüğümde''daha sonra ! ''dediğim animelerdendi 1. bölüm izledim bende bağımlılık yaptı bu ikisi 

4-) Aşırı Dram ( En azından benim için )

Shigatsu wa kimi no USO

Orange

Benden tavsiye Tokyo ghoul , Attack on titan gibi animeleri bir 10-15 anime izledikten sonra başlamanız.Bu daha hayırlı (BENCE )

giphy.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

• 3 hafta sonra...

işte bu bir hata birini animeye başlatmak istiyorsanız sizin değil onun seçtiği bir şey izlemeli. sürekli  A animesini izle bak A çok güzel  derseniz seveceği varsada sevmez gitsin A-B-C-D-E-F... kendi seçsin siz sadece kardeş anime diye bir şey var ben seviyorum bi bak falan olmalı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...
  • 2 sene sonra...

adamına göre değişir animeyi çok çocuk işi görüyorsa bunu çocuklara mı izletelim diyip goblin slayer izletebilirsin. biraz kanlı izletmek istiyosan Attack on titan izletebilirsin (daha kanlıları var ama aklıma gelmedi xd).Animeye karşı ön yargısı yoksa hatta çizgi film tarzı istiyosa adam Fairy Tail veya One Punch Man verebilirsin. Dediğim gibi kişiliğe bağlı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.