Jump to content
Türk Anime TV Forum
gereksiz

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

Önerilen İletiler

İlk olarak FMA yada Death Note sonra daha ağır dramlı şeyler.Dramları izlerken empati

seviyesine bağlı olarak etkilenmeye başladı mı,zaten bağımlılık seviyesine kendisi ulaşır.

Her koşulda kişide biter olay tabi   :ahaaah-onion-head-emoticon: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Animeye başlayan birine öncelikle doğa üstü güç içeren değil de bilimkurgu ve psikolojik anime önerirdim özellikle Psycho pass veya Steins Gate..

Tabi izleyecek arkadaşın yaşı da önemli ben kendi yaşıtlarım için konuşuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kızsa bence ilk önce romantik komedi animeler izletilmeli :) (Örnek:Kaichou wa Maid Sama!,Lovely Complex vb.) Ama bir arkadaşıma Maid Sama'yı izlettiğimde sıkıcı dedi faydasını göremedim :( Başka anime türü deneyeceğim artık :D Erkekse dört büyükler izletilmeli bence ama nedense Naruto ilk başta daha fazla bağlıyor :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

(Örnek:Kaichou wa Maid Sama!,Lovely Complex vb.) Ama bir arkadaşıma Maid Sama'yı izlettiğimde sıkıcı dedi faydasını göremedim :( 

Arkadaşın haklı, benimde sıkıldığım zamanlar oldu baya bu animeyi izlerken, birde arkadaşın daha yeni başlıyor izlemeye yani,  lovely complex bir ihtimal işe yarayabilir ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu izleyen kişiye bağlı.ben mesela heyecan dolu fantastik yapımları daha çok seviyorum.ilk olarak da sword art online ile anime izlemeye başlamıştım ama animelere bağımlılık yaptıran seri fairy tail olmuştu.bu yüzden fairy tail ile başlatırdım sonrada sıkılırsa ( ki çoğu kişi fairy taili yarısında bırakıyor )  bleach'e başlatırdım.tabii daha romantik sevenler için kaichou wa maid sama yada lovely complex çok uygun.

Darker than black , d.gray man da bence ilk izleyenlere animeyi sevdirmek için çok uygun seriler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Önce bir romantizm, komedi  (Kaichou wa Maid-Sama) alışması için. ardından da (Angel Beats) yada (Vampire Knight)
İşlem tamam :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...