Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

Bana ilk High School Dxd'yi vermişlerdi. Halbuki masum bir çocuktum...

Amaç birini Otaku yapmaya çalışmaksa kesinlikle kısa animeler işe yarar. ( Hiç bilmeyen birini oturtup 300 bölüm izletemezsin.)

Ben Steins Gate'i kullandım, tuttu. Angel Beats'i kullandım, hard diskimi istediler. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vericen ilk xdx'si veya kiss x sis animesini. müptelası olsun animenin.  :good-job-onion-head-emoticon:  yalvarsın dursun bana böyle anime bul diye :cool-onion-head-emoticon:  

şaka bir yana ilk olarak sonu olan, 12-24 bölüm arası ve orta-üst düzey anime izlemeli. mesela hellising, kyoukai no katana veya  hangi tarz hoşuna gidiyorsa.(genelde izlediği filmlerden anlaşılır.)

önemli olan sonu olsun. animeye başladıktan sonra 3. veya 4. animem d-gray man idi. ve animenin sonu gelmedi. mangasını bulamamıştım. animeden nefret etmeye başladım ve tekrar anime izliyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bence efsanevi anime den başlatmalı yani dragon ball dan ilk 153 bölümlük serisinden, içinde ne ararsan var dövüş,aksiyon, komedi. İlk başlarda biraz çocuksu gelebilir ama bölümler ilerledikçe zaten anime de açılmaya başlıyor.

Benim ilk izlediğim animem vede animeyi sevdiren.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi 4 büyüklerden başlat derim ama yok abi çok uzunlar arkadaşın izleyemez.Direkt ağır darbeyi vuracak bişey lazım mesela shingeki no kyojin.İzlediği anda aksiyona hayran kalmalı.naruto one piece falan bu shingeki ile bir iki kısa anime izlettirdikten sonra gelmeli.(Arkadaşın erkekse asa made jugyou chu,veya high school of the deadt ten başlatabilrsin.erkekse kesin animeye başlar.Kızsa kimi ni todoke veya kaichou wa maid-sama gibi bir anime iyi gider)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.