Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

bence full metal alchemist veya death note iyi seçim olur one piece i veya naruto yu tavsiye etmem ilk çünkü kendimden biliyorum adama one piece i tavsiye ettim çizimlerini beğenmediği için izlememiş uzun soluklu animelerin ilk zamanlarda çizimleri pek hoş olmadığından insanlara hoş gemiyo zaten bi anime sevdasına tutulsun ondan sonra dört büyüklerde yetmez adama bu arada one piece narutoyu sevmediğimden deil aksine çok severim bu animeleri ama başlangıçta tavsiye edilmez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Halbuki Naruto'nun bazı bölümlerini tekrar tekrar izlemişimdir ^_^

Naruto'da uygun bir seçim olur.

Bleach ve Naruto uygundur. One Piece kesinlikle bu iki animeden biri izlendikten sonra izlenmeli.

Ben öyle izledim direk bunlar bağlar. Death Note'dan bende 3 büyükleri izledikten sonra Death Note izlenirse beklenti yüksek olunca onlara oranla daha az beğenmiştim. öyle çok beğenmemiştim. Uzun soluklu serilerin çizimleri o kadar kötü değil bence gayet makul çizimler. Başlarda biraz soluk renkler o kadar.

Mesele Bleach'in çok beğenmiştim eski anime olmasına rağmen. Hiç batmamıştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Naruto da Death Note da uygun değil ya. Death Note zaten biliyoruz. Ayrıca güzel de değil. Naruto ile başlayan da hem beğenmeyip animeden soğuyabilir hem de uzun ya sıkabilir. Daha kısa ve daha güzel animeler var. Kişinin zevkine göre de değişir ya bana kalırsa Clannad derim ama mesela arkadaşım vampir falan severdi, Vampire Knight ile başlattım çok memnun kalmıştı. Sonra Durarara falan izledi kendi kendine.. -_- Bana sorarsanız da..  :D Ben çok küçükken başladım animeye. PowerPuff Girls Z izlemiştim öylesine. Sonra anime olduğunu öğrenip araştırınca Shugo Chara izlemiştim. Öyle gitti yani.  :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto'dan da soğuyorsa diğer serileri hiç izleyemez bence çünkü o kadar değişik ve heyecanlı başlıyor ki. Kesinlikle Vampirleri sevmeyen daha çok. Ben çok seviyorum vampirli türleri ama onları hiç önermem.

Romantizm türünü seviyorsa Kaichou Maid Sama. dövüş türü seviyorsa Naruto Bleach, Hangi türü seviyorsa ona göre anime önermek mantıklı olsada. Üç büyükler başka cidden onlardan en azından bir tanesinden başlatılmayan anime izlemiş gibi gelmiyor kaç senelik animeler sonuçta ve halada güzel gidiyorlar. Her türü içinde barındırıyor çoğu romantizm hariç.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto'dan da soğuyorsa diğer serileri hiç izleyemez bence çünkü o kadar değişik ve heyecanlı başlıyor ki. Kesinlikle Vampirleri sevmeyen daha çok. Ben çok seviyorum vampirli türleri ama onları hiç önermem.

Romantizm türünü seviyorsa Kaichou Maid Sama. dövüş türü seviyorsa Naruto Bleach, Hangi türü seviyorsa ona göre anime önermek mantıklı olsada. Üç büyükler başka cidden onlardan en azından bir tanesinden başlatılmayan anime izlemiş gibi gelmiyor kaç senelik animeler sonuçta ve halada güzel gidiyorlar. Her türü içinde barındırıyor çoğu romantizm hariç.

Çok doğru dedin katılıyorum. Ama işte başlangıç yönünden bakıyoruz, kaç senedir anime izliyorsun, üç büyükleri izlemedin mi demiyoruz. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.