Jump to content

Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?

gereksiz

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 377
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Hal

abi adam koskoca L i yendi gitti salakca o iki çocuğa kaybetti :D L kira yı yense bile daha iyi son olurdu :D

Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D

Bence kesinlikle ilk izletilmesi gereken Death Note. Şahsen ben daha önce anime izlememiş birine ilk Death Note öneriyorum. Tamam One Piece, Naruto da önerilebilir ama onların bu kadar uzun olması ilk kez izleyecek birine göre değil bence. Her ne kadar kendim animeleri Narutoyla tanısam da bence ilk tavsiye Death Note olmalı. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Çoğu kişi Death Note diyor :D Genelde Death Note izleyip beğenmemiş insan pek yok sanırım. Bence karşıdakinin genel olarak ne tür sevdiğine göre değişir. İlk olarak sevdiği bir türden başlatılırsa gerisi de gelir diye düşünüyorum, bir kere beğenirse diğer türleri falan kendisi araştırır zaten. Romantik şeyler seviyorsa Lovely Complex, Kimi ni Todoke, Kaichou wa maid-sama olabilir. Dram ağırlıklı şeyler seviyorsa, çok klasik olacak ama Angel Beats, Ano Hana, Clannad olabilir. Hiç ayrım yapmayan biri ise Gintama öncelikli olmak üzere Naruto, Shingeki no Kyojin, FMA veya Fairy Tail izletirdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.