Jump to content

Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

Jahurazzu: fikrini beğendim... orjinal olmuş.. eline sağlık..

Bassist: o ne güzel düşünce... kabloyu da çok başarılı yapıp, kesmişsin... çizim de çok iyi... bravo..

Gusuyang: çok emek harcamışsın belli... fikir de hoş.. görüntü de kalabalık... üşenmemiş çizmişsin... tebrik ederim..

Kajenlue: katil!!!! :) ama amacına ulaşmış... çizimin çok başarılı... fikir canice ama güzel.. ne diyim kanlı ellerine sağlık ;)

kusura bakmayın.. tek tek yanıtlayınca resimlerle falan çok yer kaplıyor o yüzden bir seferde yazayım dedim...

herkese şimdiden başarılar...

Teşekkürleeeer ^^ :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 306
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar, bunlar da benim paper child çalışmalarım B) Bu yarışma için, Bu da daha önceden yapmış olduğum ilk paper child denemem,

Baya bi oldu çizeli yüklemedim çünkü ramenli versiyonunu yapıcaktım ama ramen var çubuklar yok :D sınav haftası bitsin onu da çekip yüklerim ^_^ Çizim Aşaması Sonuç Bi baktım naruto boya

Zaraki:Sinek bile olsa acımam :D Kutsal bi amaç uğruna hayatından olan sinek kardeşimize sevgilerimi iletiyorum. yapım aşaması Pozlar Not:Bu benim ikinci resmim eğer sorun olursa -tek

Zaraki:Sinek bile olsa acımam :D

Kutsal bi amaç uğruna hayatından olan sinek kardeşimize sevgilerimi iletiyorum.

yapım aşaması

Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen

Pozlar

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Not:Bu benim ikinci resmim eğer sorun olursa -tek resimle katılma zorunluluğu varsa- ben bu resim ile katılmayı tercih ediyorum.

Ken-chan ın bankai'si yok diye biliyodum :D güzel bi çalışma olmuş başarılar
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eveeett. Üşengeçliğimi yenip sonunda çizdim. B) Tek bir problem var yapım aşamasında fotoğraf çekmeyi unutmuşum. Hayır hadi ben unuttum ama her zaman yanımda olan sevgili adminimiz de bana hiç hatırlatmadı. Buradan onu kınıyorum. :P Neyse aslında bir başta ve bir de ortada çektiğim fotoğraflar var onlar da yeter. :D

Buyrun...

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Ders çalışıyordum kafamı bir kaldırdım kaldırmaz olaydım manyak Kyoko ve manyak ruhları kalem kutumdalar neyse benim de dersten kalkmak için bir bahaneye ihtiyacım var oturdum bunlarla konuşmaya başladım. Sonra da dedim ki what can i do sometimes :D

Resmi ekleyen

Neyse işte daha fazla saçmalamadan susmam gerektiğine karar verdim. Bu arada ilk defa paper child yaptım beğenmeyenin kafasını uçururum. :ph34r: :P

Ay ay bu arada neredeyse unutuyordum. May sivitime selam olsun. :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.