Jump to content

Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 306
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar, bunlar da benim paper child çalışmalarım B) Bu yarışma için, Bu da daha önceden yapmış olduğum ilk paper child denemem,

Baya bi oldu çizeli yüklemedim çünkü ramenli versiyonunu yapıcaktım ama ramen var çubuklar yok :D sınav haftası bitsin onu da çekip yüklerim ^_^ Çizim Aşaması Sonuç Bi baktım naruto boya

Zaraki:Sinek bile olsa acımam :D Kutsal bi amaç uğruna hayatından olan sinek kardeşimize sevgilerimi iletiyorum. yapım aşaması Pozlar Not:Bu benim ikinci resmim eğer sorun olursa -tek

uzun zamandır çizim yapmıyordum ama kağıt bebek çizmek değişik geldi bi de burdaki çalışmaları görünce bende denemek istedim.Çok güzel çalışmalar var çizenleri tebrik ederim :) ya yaş olmuş 25 evde boya falan yok tabi gittim kırtasiyeden kuru boya aldım gece gece umarım beğenirsiniz :)

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Asunacımdan bi makas aldım he hee Kirito duymasın :D

Asuna'nın kını sağ tarafta :D İnsan solak olunca hatlar karışıyor. Güzel çalışma olmuş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Deceased

aaa sen demesen farketmicektim gerçekten ters olmuş ne kadar dikkatlisin yaa tebrik ederim üzüldüm ama şimdi yaa elbiyesinin modeli içn orjinal resimlerden baktım ama çoğu aklımdan olunca solak yapmışım Asuna'yı kendim gibi :D neyse artık ufak tefek hatalar var zaten bende sonradan farkettim saçının arkasını boyamamışım mesela olduğu kadar napalım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Deceased

aaa sen demesen farketmicektim gerçekten ters olmuş ne kadar dikkatlisin yaa tebrik ederim üzüldüm ama şimdi yaa elbiyesinin modeli içn orjinal resimlerden baktım ama çoğu aklımdan olunca solak yapmışım Asuna'yı kendim gibi :D neyse artık ufak tefek hatalar var zaten bende sonradan farkettim saçının arkasını boyamamışım mesela olduğu kadar napalım :)

Solak olduğumdan bende öyle şeyler yapabiliyorum :D hem üzülecek bişey yok anime karakterini aklından iyi bir şekilde çizmişsin işte. gayet güzel olmuş dert etme.

Bir görüşmede adama sol elimi uzatmıştım adam bir anlığına mavi ekran vermişti :S

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.