Jump to content

İmza Boyutları

SnoW_DeaD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

22.06.2015 tarihinden itibaren forum adminleri tarafından alınan karara göre;   İmza boyutları en fazla 550x250 olacaktır.   İmzalar herhangi propaganda unsuru yada cinsel öğeler (ecc

uyuyorsa mesele yok ya sevindim harbi..  yinede hazır bir imza daha bulunsun..

:mellow:  :huh:  :blink: Nasıl yaaa Barışşş 550x250 yaptık yaaa  :wacko:

Ben orayı kaçırmışım behehe, ne zaman yapıldı. Neyse, o zaman eon imzanı düzenlemen gerekiyor. Gif programları var oradan haklet ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni kurallara göre benim imza uygun mudur? Uygun değilse de nedenlerini yazar mısınız ? Ona göre imzayı düzenleyeceğim.

Yani imzanın boyutu '550x250' sınırları içinde ise uygundur. Ama resim var ise dışarıda yazı tek satır olmalı ve 14puntonun üzerinde olmaz. Sen imza kurallarını gene de oku ama. ^^ Ben kuralları okuduğum ve buraya da yazdığıma göree uygun değil imzan. Şu yazı olayı en azından -senin ki kaç punto bilemem..- resim boyutuna bakmadım da. Hee şimdi gördüm. En fazla 1 spoiler butonu olabilir ama iç içe koyarsan bilmem öyle oluyordu sanırım. Sen kuralları oku bence. Bunları sormana da gerek kalmazdı ama şimdi yanlış anlama herkes yanlış anlıyor da. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani imzanın boyutu '550x250' sınırları içinde ise uygundur. Ama resim var ise dışarıda yazı tek satır olmalı ve 14puntonun üzerinde olmaz. Sen imza kurallarını gene de oku ama. ^^ Ben kuralları okuduğum ve buraya da yazdığıma göree uygun değil imzan. Şu yazı olayı en azından -senin ki kaç punto bilemem..- resim boyutuna bakmadım da. Hee şimdi gördüm. En fazla 1 spoiler butonu olabilir ama iç içe koyarsan bilmem öyle oluyordu sanırım. Sen kuralları oku bence. Bunları sormana da gerek kalmazdı ama şimdi yanlış anlama herkes yanlış anlıyor da. -_-

Öncelikle bilgilendirmen için teşekkürler. Yazı stili ve puntosu kurallara göre uygun. Resim boyutu da uygun. O zaman şu tek satır kuralı ve spoiler kuralına göre düzenlemeliyim. 2 spoiler var. Onları tek bir spoiler içine alsam kabul edilir mi? Bu konuda bir bilgin varsa söylersen sevinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle bilgilendirmen için teşekkürler. Yazı stili ve puntosu kurallara göre uygun. Resim boyutu da uygun. O zaman şu tek satır kuralı ve spoiler kuralına göre düzenlemeliyim. 2 spoiler var. Onları tek bir spoiler içine alsam kabul edilir mi? Bu konuda bir bilgin varsa söylersen sevinirim.

Rica ederim. Ben öyle yapanları gördüm ve biri de admindi yani admin yaptıysa üyelerde yapabilir ve sorun çıkmaz sanıyorum. İç içe almanda sorun olmaz. Ben teşekkür ederim. ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rica ederim. Ben öyle yapanları gördüm ve biri de admindi yani admin yaptıysa üyelerde yapabilir ve sorun çıkmaz sanıyorum. İç içe almanda sorun olmaz. Ben teşekkür ederim. ^-^

Öğrendiğim iyi oldu. İmzayı düzenlemeyi düşünüyordum . Bu olay da tam üstüne geldi. Bilgilendirmen için tekrardan teşekkürler. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.