Jump to content

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

SnoW_DeaD

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TRT 1 / TRT 2 / TRT 3 : Eski Dönem : Kimagure Orange Road Voltron : Defenders of Universe ( 1981 tarihli "Golion" 'ın uyarlaması ) Kikou Dantai Dairugger-XV (Amerikan - Japon ortak yapımı olup Amer

Keske direk Tv Tokyo'yu satın alsak :D

Eskiye dönmeyi seven varsa bir nostalji yaşıyim diyen varsa Animez'e bakın derim. Naruto 2.Sezon , Bleach sanırım hala 1.Sezonda.D.Gray Man ve Full Metal Alchemist var. Yeni anime Ghost In The Shell.

Türkçe dublaj olduğunda bir anlamı kalmıyor animelerin.Düşünsenize Dattebayyo yerine ne söylenecek nasıl uydursunlar ona göre bir kelime.Ama yeni başlayanlar için çok iyi bir heveslendirme başlar ve belki nice otakuları burada görebiliriz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Arkadaşlar KAnal D de digimon yayınlanırdı bilirsiniz. :) Hiçbir yerde de dublajı yok. Bir arkadaşımız kaydetmiş yayını .-. Elinde ilk sezondan 10 bölüm 2. sezon hepsi var. :)))

Bir kaç bölüm elime geçti düzenledim. Sayfamda paylaşalı çok oldu gerçi burayı unutmuşum. ^^

Buda bir denemem.

İnşallah hepsini yapıcaz. Tabi daha ilerisi için çok erken.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Lig TV'de yayınlanan Şimşek Santrafor çok iyiydi, bütün hafta okul stresinden sonra haftasonları bile sırf kaçırmamak için sabahın köründe kalkardım. Açılış müziği de harikuladedir.

Sailor Moon, Beyblade, Pokemon, Digimon birçok kişi gibi izlediğim ilk Anime'lerden. Yu-Gi-Oh GX'i de takip ederdim. Tokyo Mew Mew sanırım Sihirli Kızlar adıyla yayınlanmıştı, grubun lideri pembeli kıza aşık olmuştum. :D

Bir de yanılmıyorsam Jetix'de Anime görünümlü bir çizgifilm vardı Kappa Mikey diye, komikti o da.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.