Jump to content

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

SnoW_DeaD

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TRT 1 / TRT 2 / TRT 3 : Eski Dönem : Kimagure Orange Road Voltron : Defenders of Universe ( 1981 tarihli "Golion" 'ın uyarlaması ) Kikou Dantai Dairugger-XV (Amerikan - Japon ortak yapımı olup Amer

Keske direk Tv Tokyo'yu satın alsak :D

Eskiye dönmeyi seven varsa bir nostalji yaşıyim diyen varsa Animez'e bakın derim. Naruto 2.Sezon , Bleach sanırım hala 1.Sezonda.D.Gray Man ve Full Metal Alchemist var. Yeni anime Ghost In The Shell.

• 2 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır kafama takılan ve ismini bulamadığım bir animeyi sormak istiyorum sizlere yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tam yılını hatırlamasam da 99-2002 civarlarında bir dönemde şuanda var olmayan bir kanalda yayınlanıyordu top kanallardan birinde değildi.Konusu içinse mistik bir gezegende geçtiğini hatırlıyorum.Şovalye tarzında kılıçlara sahiplerdi diye hatırlıyorum.Kafamdaki en belirgin sahne ise düşmanlarmıydı dostlarmıydı hatırlamıyorum ama siyah bir erkek şovalye vardı güç kalkanı kurabiliyordu etrafında, başkasının kontrolünde veya birşey olmuş olan kadının kendini bıçaklamasına ve yaralamasına izin veriyordu.Hatırlayabildiğim kısım bu kısacası mistik evren,bilim kurgu,kılıçlar vardı büyüde mevcuttu haliyle ve erkeğin siyah tonlarda bi giyimi ve bölgesel güç kalkanı gibi özellikleri vardı.

Okuyup yardımcı olanlara veya olmaya çalışacaklara şimdiden çok teşekkür ediyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.