Jump to content

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

SnoW_DeaD

Önerilen İletiler

Ben de ekleyeyim bir tane.D-smart'ın kendine ait olduğu Movie Smart kanallarından bi tanesinde Komşum Totoro gibi Hayao Mikazaki(yanlış yazdıysam özür dilerim büyük üstadımızı unutamayız ama izleyeli baya olmuştu)animelerini yayınlıyorlardı.Ben de izliyordum.:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TRT 1 / TRT 2 / TRT 3 : Eski Dönem : Kimagure Orange Road Voltron : Defenders of Universe ( 1981 tarihli "Golion" 'ın uyarlaması ) Kikou Dantai Dairugger-XV (Amerikan - Japon ortak yapımı olup Amer

Keske direk Tv Tokyo'yu satın alsak :D

Eskiye dönmeyi seven varsa bir nostalji yaşıyim diyen varsa Animez'e bakın derim. Naruto 2.Sezon , Bleach sanırım hala 1.Sezonda.D.Gray Man ve Full Metal Alchemist var. Yeni anime Ghost In The Shell.

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar KAnal D de digimon yayınlanırdı bilirsiniz. :) Hiçbir yerde de dublajı yok. Bir arkadaşımız kaydetmiş yayını .-. Elinde ilk sezondan 10 bölüm 2. sezon hepsi var. :)))

Bir kaç bölüm elime geçti düzenledim. Sayfamda paylaşalı çok oldu gerçi burayı unutmuşum. ^^

Buda bir denemem.

İnşallah hepsini yapıcaz. Tabi daha ilerisi için çok erken.

Digimonnn!! Yalnız bu kadar nostalji fazla geldi butun gece bitiririm ilk sezonunu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

LES MİSERABLES - SHOUJO COSETTE bi ara yumurcak tvde bu oynuyordu 2, 3 sene evvel filan heralde hoşuma gitmişti bayağ türk animeye gelse fena da olmaz aslında :D

o listedekilerin çoğuna tanıklık ettim ve kesinlikle animelerin dublajı cıkmasın -_- star tv de yayınlanan o.p de sanjiye şanji denmesi .. yeterince dublajı çıkmaması istenmenin nedenini açıklıyor  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.