Jump to content

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Recommended Posts

Ben de ekleyeyim bir tane.D-smart'ın kendine ait olduğu Movie Smart kanallarından bi tanesinde Komşum Totoro gibi Hayao Mikazaki(yanlış yazdıysam özür dilerim büyük üstadımızı unutamayız ama izleyeli baya olmuştu)animelerini yayınlıyorlardı.Ben de izliyordum.:)

• 1 month later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

TRT 1 / TRT 2 / TRT 3 : Eski Dönem : Kimagure Orange Road Voltron : Defenders of Universe ( 1981 tarihli "Golion" 'ın uyarlaması ) Kikou Dantai Dairugger-XV (Amerikan - Japon ortak yapımı olup Amerika'da Voltron : Vehiche Team adıyla gösterildi) RoboTech : Macross Saga ( 1982 tarihli "Super Dimensional Fortress Macross" 'un uyarlaması ) RoboTech II : Sentinels Movie Nadia : Secrets of Blue Water Future Boy Conan Muu no Hakugei ( "White Whale from Mu" ) Venus Wars Laserion Goshogun Ch

Keske direk Tv Tokyo'yu satın alsak :D

Eskiye dönmeyi seven varsa bir nostalji yaşıyim diyen varsa Animez'e bakın derim. Naruto 2.Sezon , Bleach sanırım hala 1.Sezonda.D.Gray Man ve Full Metal Alchemist var. Yeni anime Ghost In The Shell. Zaten ben Naruto'ya da o kanal sayesinde başlamıştım :wub: :D

• 1 month later...

Arkadaşlar KAnal D de digimon yayınlanırdı bilirsiniz. :) Hiçbir yerde de dublajı yok. Bir arkadaşımız kaydetmiş yayını .-. Elinde ilk sezondan 10 bölüm 2. sezon hepsi var. :)))

Bir kaç bölüm elime geçti düzenledim. Sayfamda paylaşalı çok oldu gerçi burayı unutmuşum. ^^

Buda bir denemem.

İnşallah hepsini yapıcaz. Tabi daha ilerisi için çok erken.

Digimonnn!! Yalnız bu kadar nostalji fazla geldi butun gece bitiririm ilk sezonunu.

• 6 months later...
  • 1 month later...

LES MİSERABLES - SHOUJO COSETTE bi ara yumurcak tvde bu oynuyordu 2, 3 sene evvel filan heralde hoşuma gitmişti bayağ türk animeye gelse fena da olmaz aslında :D

o listedekilerin çoğuna tanıklık ettim ve kesinlikle animelerin dublajı cıkmasın -_- star tv de yayınlanan o.p de sanjiye şanji denmesi .. yeterince dublajı çıkmaması istenmenin nedenini açıklıyor  :D

• 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.