Jump to content

Code:Breaker

kzsill

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Code:Breaker, (コード: ブレイカー okunuşuyla, Kōdo:Bureikā)

Akimine Kamijyo tarafından yazılan ve çizilen bir mangadır. 9 Haziran 2008'den beri devam etmektedir. Animesi 6 Ekim 2012 tarihinde çıkmıştır.

Tür: Shounen, Aksiyon, Romantik, Okul, Doğaüstü, Komedi

Konusu

Sakurakouji Sakura adlı bir kız bir gün otobüse biner ve pencereden dışarı baktığında, insanların alevler içerisinde kaldığını görür ama kendi yaşlarına yakın bir çocuk, hiç yaralanmamıştır. Sonraki gün olay yerine geldiğinde, etrafta ne ceset ne de olaya dair bir iz bulamaz, yalnızca minik bir ateş yanmaktadır. Lise öğrencisi Sakura sınıfına gittiğinde ise olay yerinde ki çocukla karşılaşır. Sakura çok geçmeden bu kişinin, hükümete çalışan çok gizli bir organizasyonun bir üyesi olarak bir suikastçı olduğunu, Altıncı Code Breaker, Ogami Rei olduğunu öğrenir.

-ALINTI

Trailer;

Buradan izleyebilirsiniz; http://www.turkanime...ay/Code-Breaker

Kişisel yorumuma geçersem;

Öncelikle, uzun zamandır beni böyle içine çeken bir anime olmamıştı. Animeyi duyduktan ve ilk bölümünü izledikten sonra, "Mangasını okumam lazım." dedim. Böyle güzel bir manganın farkında olmamakta beni üzdü. Benim gibi hafif romantizmi ve derin karakterlerle süslenmiş konuları sevenler varsa, kesinlikle tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.