Jump to content

Rurouni Kenshin'i Türkiye Sinemalarında Görmek İstiyoruz.

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yöneticiler

RUROUNI KENSHIN’İ TÜRKİYE’DE SİNEMALARDA GÖRMEK İSTİYORUZ!

Resmi ekleyen

İlk olarak 25 Ağustos’ta Japonyada gösterime giren tarihi aksiyon filmi, sadece Japonya’da 36.7 milyon dolarlık bir gelir sağladı. Halen IMDB’de 8.2 gibi iyi bir puanı olan film, 6
6 ülkede gösterime girilmesi için lisanslandı ve birçok ülkedeki hayranları, duyurulan çıkış tarihlerini bekliyor. Ayrıca 17 ülke için daha görüşmeler yapılıyor. Filipinler’de bile gösterilecek olan Rurouni Kenshin için ne yazık ki Türkiye’nin adı bile geçmiyor. Aynı kaderi paylaşan ABD’de sosyal medyada ve birçok sitede Rurouni Kenshin’in bir an önce gelmesi için insanlar sesini duyuruyor.

Gelirinden oldukça memnun olan yapımcılar ikinci sinema filmini yapmayı düşünüyor. Türkiye’ye gelsin ya da gelmesin, biz de şunu açıkça ifade etmek istiyoruz: BİZ RUROUNI KENSHIN’İ TÜRKİYE’DE SİNEMALARDA GÖRMEK İSTİYORUZ VE SAYIMIZ HİÇ DE AZ DEĞİL!

Resmi ekleyen

İDM AF

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

RUROUNI KENSHIN’İ TÜRKİYE’DE SİNEMALARDA GÖRMEK İSTİYORUZ! İlk olarak 25 Ağustos’ta Japonyada gösterime giren tarihi aksiyon filmi, sadece Japonya’da 36.7 milyon dolarlık bir gelir sağladı. Halen I

Sanırım burada laf yedim. (: Dediklerim kimseye ulaşmamış anlaşılan. Ama en azından daha uygun bir cevap verilebilirdi. Kabul et cevabın kötüydü. (; Türkçe "Dublaj" diyorum. O berbat sesleriyle filmi

onları salla onların 10 katı anime sever vardır sesimizi duyurursak vizyona girebilir!

Evet sinemaya gelse güzel olur. Zaten seriyi bitirmek üzereyim havasındayım halen. Ancak Türkiye'de "anime ne la?" "ben çizgifilme para vermem!" diyen insan çok fazla olduğu için gelir getireceğini zannetmem.

onları salla onların 10 katı anime sever vardır sesimizi duyurursak vizyona girebilir!
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.