Jump to content

Ne Yarışması Yapalım ?

Recommended Posts

*Yarışma Başlığı: -

*Yarışma Hakkında Kısa Bilgi:

Üyeler fotoğraf makinalarıyla TürkAnime için bir tanıtım videosu çekicek isterlerse bilgisayar programlarından yapabilirler.

*Yarışmanın Kuralları:

-Videoda küfür içi konuşmalar yasak,

-Video çok uzun olmayacak,

-Video TürkAnime ile alakalı olmalıdır.

...

*Yarışma Ödülü:

Bir rütbe verebilirsiniz, özel bir rütbe verebilirsiniz ve ya özel bir eşya, mesela TürkAnime'nin logosu basılmış bir t-shirt olabilir.

Yorum ? :P

• Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Yapımı biraz uğraştırıcı olacilir ama Amv yarışması yapılabilir: Yarışma Başlığı: Üyenin Amv'si Yarışma hakkında kısa bilgi: Üye sevdiği bir animenin kendi seçtiği sahnelerinden oluşan arka planına animeye uyumlu olduğunu düşündüğü bir müzik ekleyerek amv yapacak Yarışmanın kuralları: 1)Herkes en az 3 amv ile katılabiliecek 2)Çalışmanın kendisine ait olduğunu kanıtlamak için videonun sonunda ya da başında nickini ve Türkanime.tv amblemini koyacak 3)Kazananlar anketle ya da yöneticinin seçtiği ra

Bencede amv yarışması güzel fikir sonyvegas pro vb. programlar ile rahatça yapılabilir ve eğlenceli olur. Hem yaparken hem izlerken eğleniriz. Yapmayı bilmeyenler zaten youtubede birsürü video var birini bile izleseler biraz uğraşsalar zaten 1 2 saate çözerler işi gerisi hayal gücüne kalmış. Umarım olur ben ne yazıkki katılamam zamanım az ama yapılanları izleyip en sevdiğime oy atarım tabikide 

Merhabalar, Sevgili Anime Severler. Birçok güzel yarışma düzenleyerek, farklı yarışmalara imza attık. Şimdide siz sevgili anime sever arkadaşlarımıza sormak istiyoruz. Sizce bir sonraki yarışmamız, Ne olabilir? herkez kendi fikrini ve düşüncelerini detaylı bir şekilde paylaşırsa eminim çok güzel fikirler ile mükemmel yarışmalar yapabiliriz. Düşündüğünüz yarışmaları aşağıdaki formata göre konuya mesaj olarak atabilirsiniz. *Yarışma Başlığı: *Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: *Yarışmanın Kuralları: *Y

*Yarışma Başlığı: Aklıma gelmedi siz kara verebilirsiniz.

*Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: Sevdiğimiz ya da istediğimiz bir karakterin bezden bir bebek olarak yapacağız. İsterseniz karakterin eşyalarını da yapabilirsiniz. Ve kazanana juri karar verecek. Juri katılmayan yarışmacılardan olacak ve rastgele seçilecek.

*Yarışmanın Kuralları: Kesinlikle kendi yapımımız olacak ve çektiğimiz fotoğrafın küçük bi kısmında üye ismi yazacak. Sonradan eklenmiş (Pc yapımımı) olmayacak.

*Yarışma Ödülü: Juri karar verebilir ya da adminler.

Kardeşimin ödevi vardı. Benim de aklıma bu yarışma geldi. Eğer daha önce yorum olarak geçtiyse özür dilerim. :unsure: Aklıma gelir gelmez yazdım valla. :D

*Yarışma Başlığı: M.U.G.E.N karakteri

*Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: mugen karakteri yapma yarışması

*Yarışmanın Kuralları:

1.kendinizin yapmış olması lazım.

2. karakteri "kung fu man" üzerinden yapmış olmanız lazım.

3.karakteri yarışma başladıktan sonra yapmış olmanız lazım

*Yarışma Ödülü: yarışmayı yapanlar belirlesin :)

yav birazda benim yapabileceğim bir yarışma düzenleyin (geç kaldığımı biliyorum sıradaki yarışma bu olsun)

• 4 weeks later...

YARIŞMANIN BAŞLIĞI : Komanime

YARŞMA DETAYLARI: Herkez sevdiği herhangi bir animenin en komik resimlerinden ve anlarından oluşan kısa slaytlar yapabilir

YARIŞMA KURALLARI:

1) Slaytların son kısmında nick veya türk anime logosu olacak

2) Slaytlar 8 dakikadan daha uzun sürmeyecek

3) herkez 3 slayt ile katıla bilecek ( Fakat slaytlar aynı anime ile ilgili olmayacak )

YARIŞMA ÖDÜLÜ: ???????????????????????????????Resmi ekleyenomg_kawaii_kitty.jpg

Trailer yarışmasıı

herkez bir an;imenin tanıtım videosunu yapsınl

herkez en fazla 3 trailer ile katılabilir

ana karakter veya istediginiz birkaç karakterin tanıtımı videoda olmalıdir

video en az 5 dk olmalı isteyen 1 2 yerde müzik koyabilir

videonun basinda veya sonunda turk anime tv logosu ve nicki olacak

ödül mordluk olsun mordluk ne lan modluk .s .d

• 1 year later...
  • 5 years later...

Yarışma Başlığı: OPlay
Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: İstenilen anime openingini, endingini veya ost'sini seçip cover yapılabilir. Openingin kısaltması olan Opening ve Play eylemini füzyonladım, saçma bir yarışma ismi ortaya çıktı daha iyi bir isim bulunursa isim değiştirilir :D 
Yarışmanın Kuralları: Alınan kayıdın kalitesinin kötü olmaması ve video ile desteklenmesi.
Yarışma Ödülü: Profilde görülecek bir rozet olabilir veya adminler ödülü belirleyebilir.

• 2 weeks later...

Bencede amv yarışması güzel fikir sonyvegas pro vb. programlar ile rahatça yapılabilir ve eğlenceli olur.:good-job-onion-head-emoticon:

Hem yaparken hem izlerken eğleniriz. Yapmayı bilmeyenler zaten youtubede birsürü video var birini bile izleseler biraz uğraşsalar zaten 1 2 saate çözerler işi gerisi hayal gücüne kalmış.:admire-onion-head-emoticon:

Umarım olur ben ne yazıkki katılamam zamanım az ama yapılanları izleyip en sevdiğime oy atarım tabikide :dandyonionplz:

Cosplay-Çizim-Fotoğraf konu başlıkları altında yarışmalar yapılabilir katılmak da oylamak da kolay olur:waiting-onion-head-emoticon: 

Daha önce yapılanlar gibi fanfiction yarışması veya AMV/FMV yarışmaları yapılabilir 

Bir ön anketle tarih, süre ve içeriğe karar verilebilir:ahaaah-onion-head-emoticon: