Jump to content

Death Note'da Son 3 Manga


darkreaper07

Recommended Posts

Death Note'un 12 cildi(kısaca storyline) bittiğinden Akıl Çelen Yayınları Death Note 13-How To Write, Another Note ve L Change The World gibi ek hikaye ve kitapları satışa sunacak. How To Write 12. mangada duyuruldu. Ayrıca manganın son sayfalarında Another Note ve L Change The World'ün çevrileceğinden bahsetti.

Link to post
Share on other sites

Death Note . Benim o zamanki animelere çizgi film diyen aklımla, izledikten sonra aklımı başına getiren anime. Anime'yle çizgi filmin arasındaki uçurumu fark ettiren Anime. Death Note olmasaydı Anime'den haberim bile olmazdı. Death Note , izlediğim bütün kısa animelere kıyasla, asla 3. Sezonun gelmesini istemediğim animedir. Çünkü tam kıvamında bitirebilen, olayları son bölümlere tıkıştırmayan (bkz: School Days, High S. DxD) bir animeydi. Ayrıca bana çok koyan 2. animedir. (1.si School Days). Tam Kıvamında bittiği halde uzatılmaya gerek duydukları için, yeni bir öykü yazmaya çalıştıkları için firmayı ve yazarı kınıyorum.

Sadece bundan bahsetmiyorum, gerçekten yeni bir Death Note serisi başlayacakmış. Başka bir Shinigami defter düşürücekmiş vs. Kim Light'ın yaptığını yapabilir ki? Kim o defteri alıp 4. Kira olabilir? Belki de kira'nın bir hayranıdır. Ama birşeyi değiştirmez. Sadece tam bittiği yerin tadı kaçar ve Death Note'un diğer animelerden farkı kalmaz.

İsraf diyorum, başka bir laf etmiyorum..

Link to post
Share on other sites

mantığım death notenin devamının çıkmasına gerek yok diyor çünkü anime cidden kıvamında biten bi anime tabi bu sonunu beğendiğim anlamına gelmiyor <_< ama duygularımda çıksın çıksın diye bağırıyor :wacko: ve ayrıca yeni defter sahibinin kesinlikle lightın yerini almica bi gerçek

another notedeyide merak ediyorum açıkcası 12. manganın sonunda bende görmüştüm çıkacağını

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.