Jump to content

One Piece (Resim, Wallpaper)

Ace Red Baron
 Share

Recommended Posts

Bari birazdaha fazla resim koysaydı 10-15 tane 2 tane resim koymuşsun.

Onlar benim bulup beğenip koyduklarım daha fazlasını kendinde ekleyebilirsin, bir teşekkürü karşındakilere çok görme istediğimden değil ama, zaten devamı gelecek olan çalışmanın şevkini kırıyorsun.

Onlar benim bulup beğenip koyduklarım daha fazlasını kendinde ekleyebilirsin, bir teşekkürü karşındakilere çok görme istediğimden değil ama, zaten devamı gelecek olan çalışmanın şevkini kırıyorsun.

Ne bekliyodunki 2 resim koymuşsun konu açmadan önce bari en az 10 resim koysaydın 2 resim koyupta resim koyup knu açmakta bek iyi değil dimi :D

Ne bekliyodunki 2 resim koymuşsun konu açmadan önce bari en az 10 resim koysaydın 2 resim koyupta resim koyup knu açmakta bek iyi değil dimi :D

Sana yemin etmek istemiyorum ama sanırım böyle inanabileceğini sanıyorum ''Yemin ederimki öyle bir mantıkla açmadım bu konuyu'' çok farklı düşünüyoruz.

Sana yemin etmek istemiyorum ama sanırım böyle inanabileceğini sanıyorum ''Yemin ederimki öyle bir mantıkla açmadım bu konuyu'' çok farklı düşünüyoruz.

Tamam inandım ama 2 resim koyupt kunu açılmaz dimi bari resim sayısını artırt.Böyle sanki konu kasmaya çalışıyomuşsun gibi duruyo şahsen ilk gördüğümde öyle sandım.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.