Jump to content

One Piece (Resim, Wallpaper)

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

One Piece ile ilgili tüm resim, wallpaper paylaşımları bu başlık altında toplanmıştır. Lütfen paylaşımlarınızı spoiler içine koymayı unutmayınız. Aksi takdirde iletiniz silinecektir.

http://1.bp.blogspot.com/_MXBy1D1VKlg/TNgzKjrzV4I/AAAAAAAAAEs/R4dVjq3wmOg/s1600

Portgas_D__Ace_by_Mister_NoName.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Doğru Sanji - Nami Zoro - Robin Lufy - Hancook :D

One Piece ile ilgili tüm resim, wallpaper paylaşımları bu başlık altında toplanmıştır. Lütfen paylaşımlarınızı spoiler içine koymayı unutmayınız. Aksi takdirde iletiniz silinecektir.

Onlar benim bulup beğenip koyduklarım daha fazlasını kendinde ekleyebilirsin, bir teşekkürü karşındakilere çok görme istediğimden değil ama, zaten devamı gelecek olan çalışmanın şevkini kırıyorsun.

Ne bekliyodunki 2 resim koymuşsun konu açmadan önce bari en az 10 resim koysaydın 2 resim koyupta resim koyup knu açmakta bek iyi değil dimi :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne bekliyodunki 2 resim koymuşsun konu açmadan önce bari en az 10 resim koysaydın 2 resim koyupta resim koyup knu açmakta bek iyi değil dimi :D

Sana yemin etmek istemiyorum ama sanırım böyle inanabileceğini sanıyorum ''Yemin ederimki öyle bir mantıkla açmadım bu konuyu'' çok farklı düşünüyoruz.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sana yemin etmek istemiyorum ama sanırım böyle inanabileceğini sanıyorum ''Yemin ederimki öyle bir mantıkla açmadım bu konuyu'' çok farklı düşünüyoruz.

Tamam inandım ama 2 resim koyupt kunu açılmaz dimi bari resim sayısını artırt.Böyle sanki konu kasmaya çalışıyomuşsun gibi duruyo şahsen ilk gördüğümde öyle sandım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.